Close search

Druhý život herečky Gwyneth Paltrow: Když není před kamerou, vydělává jídlem

Instagram Zdroj: Instagram

Zdá se, že z Hollywoodu to je už pouze krok k podnikání. Dokazuje to i energická blondýnka, která se pyšní Oscarem za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Založila však také úspěšný blog a napsala několik kuchařek. Inspiruje recepty, zdravým životním stylem i všestranností. Právě dnes slaví 47. narozeniny a vypadá stále jako holčička. Načerpejte od ní trochu té energie!

Stejně jako herečka Jassica Alba ani Gwyneth Paltrow nezůstala pouze u herectví. Začala podnikat v oblasti zdravého životního stylu a daří se jí!

Studentskému životu neutekla

Gwyneth Kate Paltrow se narodila 27. září 1972 v Los Angeles. Mnoho hollywoodských hereček odmala zasvětí svůj život tvrdé dřině a hraní. Gwyneth mezi ně nepatří. Začátek života měla stejný jako spousta lidí. Vystudovala dívčí soukromou střední školu Spence School v New Yorku a dále pokračovala na Kalifornské univerzitě. Vybrala si obor historii umění.

Oskar za zamilovaného Shakespeara

Jako většina herců i ona začínala u vedlejších rolí. Nicméně díky filmu Sedm, kde měla vedlejší roli, se o ni začala zajímat média. To nebyl jediný úspěch. Také se při tomto filmu seznámila s hercem Bradem Pittem, se kterým pár let tvořila pár. Jejím partnerem byl poté i další hollywoodský fešák Ben Affleck, se kterým se seznámila při natáčení svého nejslavnějšího filmu Zamilovaný Shakespear. Nyní je vdaná za Brada Falchuka.

Role Violy de Lessepsové ve filmu Zamilovaný Shakespear byla jistě jejím největším hereckým úspěchem. Právě za tuto roli získala filmového Oscara za nejlepší ženský výkon.

Jak se z herečky stane blogerka?

Spousta hereček se snaží po porodu dostat co nejdříve do formy, aby se mohly vrátit na filmová plátna. Jinak to nebylo ani u Gwyneth. Aby co nejdříve dostala zpět svou postavu, začala se zajímat o zdravou stravu. Změnila přístup k výběru potravin a začala sportovat. A nejen to, začala o tom také blogovat.

Na webu o životním stylu Goop.com se dozvíte plno rad o zdraví, energii, vitalitě, ale i kráse, módě a cestování. Současně tam najdete i mnoho produktů pro zdravý životní styl, o kterém Gwyneth píše.

Jak se Gwyneth dala na rychlé a zdravé vaření?

Slavná herečka je známá i jako poradkyně v oblasti stravování. Dnes má jen málo lidí čas trávit celé dopoledne v kuchyni a vařit. Herečka inspiruje recepty, které jsou rychlé a hlavně zdravé.

"Když jsem se rozhodla, že napíšu knihu o stravování, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: Chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo," uvedla Gwyneth.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA STÁLE POZITIVNÍ GWYNETH:

Nejčtenější články