Close search

Splněné novoroční předsevzetí? Kalorie spalujte, tabák zahřívejte

Glo Zdroj: Glo

První lednové týdny nového roku bývají tradičně spjaté také s novoročními předsevzetími. Vedle shození nadbytečných kil nebo pravidelného cvičení k nim patří také snaha skoncovat s neřestmi v čele s cigaretami. Pravidelně se o to pokouší až jedna třetina kuřáků. Jak ale zvýšit svou šanci na úspěch, abyste svému zlozvyku nepodlehli znovu? Cestu nebo tzv. přestupní stanici mohou nabídnout moderní alternativy. Mezi ty nejvíce rozšířené patří také zahřívání tabáku. 

Zahřívaný tabák představuje podle řady studií potenciálně méně rizikové užívání nikotinu, než je tomu u běžných cigaret. Jednou z posledních novinek v tomto segmentu je zařízení glo HYPER X2, které je vyvedeno v sedmi monochromatických i dvoubarevných provedeních, má lehčí a kompaktnější tělo a na první pohled zaujme nápaditou a opticky výraznější jednotkou pro vkládání tabákových náplní, než tomu bylo u předchozí verze. Je zároveň opatřeno novým uzavíracím systémem – záklopkou, která eliminuje zanášení nečistot do zařízení ve chvíli, kdy není používáno.


Hned vedle ní je pak umístěna ikonická glo kontrolka v podobě svítícího kruhu, která se sem přemístila z čelní části zařízení. Nově pak na boku zařízení přibylo tlačítku pro komfortnější aktivaci režimu indukčního ohřevu Boost. Celkově nová verze glo působí výraznějším a odvážnějším vzhledem, aniž by však ztratila cokoliv ze své elegance a designové čistoty. Kompletní nabídku pak zájemci najdou v e-shopu shop.myglo.cz, kde je novinka dospělým uživatelům dostupná i v cenově výhodném balíčku.


Nejčtenější články