Close search

Spisovatelka Bärbel Mohr vás naučí, jak si objednat úspěch z vesmíru

archiv Zdroj: archiv

Říká se, že toužíme-li po něčem, celý vesmír se spojí pro to, abychom toho dosáhli. Zní to jako pohádka, že. Chtěli byste lásku, finanční jistotu, nebo třeba úspěchy v práci? Zajímá vás, jak si správně objednat to, co chceme a potřebujeme?

Německá spisovatelka Bärbel Mohr je přesvědčená, že existuje trik, díky kterému se naše přání plní až neuvěřitelně rychle a ve své knize Objednáváme si z vesmíru popisuje návod, co vše je potřeba si uvědomit a co vše je pro to potřeba udělat.

Jak si tedy správně objednat? Velmi jednoduše..

Objednávat si můžete jakkoliv a kdykoliv. Vše záleží na vás a na vašem rozpoložení. Pokud vám to pomůže, uspořádejte si třeba nějaký rituál.

Svou objednávku poté neopakujte. Nedočkavostí a nedůvěrou blokuješ celý proces. Vyšlete ji a klidně na ni zapomeňte. Věřte tomu, že dostanete co jste si objednali. Buďte trpělivý.  

Své objednávky je potřeba formulovat kladně. To znamená zaměřit se na ty věci, které chceme, bez používání záporu. To, čeho se obáváte,  totiž může přijít jako první. Objednávejte si tedy jen to, co skutečně chcete. Postupujte podobně, jako byste si objednávali z nějakého katalogu.

Ve svých objednávkách buďte pokud možno co nejvíce konkrétní. Nejprve si ujasněte, co je vaše skutečné přání a pokuste si definovat svou objednávku co nejpřesněji, do detailů. Vnitřně si prožijte radost, že se to podařilo, že jste získali co jste si přáli. A raději přidejte datum, do kdy se to má vyplnit. Pro jistotu si ještě vše zapište na papír.

Důvěřujte své intuici a mějte oči dokořán. Poslouchejte dobře svůj vnitřní hlas, abyste nepřeslechli, kde a kdy vám bude objednávka dodána. Jinak si příležitostí nemusíte všimnout a svou objednávku tak propásnete. Pokud však něco nevychází, znamená to, že může přijít něco lepšího, nebo je tu nějaký jiný háček, který zatím nevidíte.

Pokud se nějaká objednávka vyplní, je dobré to ocenit. Buďte pokorní a poděkujte,i když si nejste jistí, zda to nebyla pouze náhoda.

Připadá vám to jako zázrak? Vyzkoušejte, a uvidíte sami.

Nejčtenější články