Close search

Pobouření sousedé prince Harryho a Meghan: Dostali seznam pravidel, jak se mají chovat

Sousedé prince Harryho a Meghan Markle: Dostali seznam pravidel, jak se mají chovat Zdroj: Sousedé prince Harryho a Meghan Markle: Dostali seznam pravidel, jak se mají chovat

Princ Harry a Meghan Markle vychovávají prvního potomka Archieho Harrisona v novém sídle Frogmore Cottage ve Windsoru. Zdá se ale, že budou patřit mezi velmi náročné sousedy. Lidé, kteří žijí v jejich okolí, totiž dostali seznam pravidel, jak se mají při setkání s nimi chovat a co rozhodně nesmějí.

Vévodové ze Sussexu - princ Harry a Meghan Markle - chtějí mít pro svoji rodinu co největší soukromí. Proto se přestěhovali do honosného sídla Frogmore Cottage, které jim věnovala královna Alžběta II. Po náročné rekonstrukci, která mezi Brity vyvolala silnou vlnu nevole, nyní vévodové že Sussexu čelí další kritice. Ukázalo se, že jejich sousedé obdrželi seznam pravidel, podle nichž se mají chovat, pokud by náhodou prince Harryho nebo Meghan Markle potkali osobně.

Dokonce i "psí" pravidla

Podle britských médií se na seznamu například nachází bod, který uvádí, že sousedé by neměli zdravit vévody, pokud je oni nepozdraví první. Když se tak skutečně stane, veškerá konverzace by se měla omezit na pouhé "Dobrý den". Také navazování jakékoliv komunikace je pro sousedy tabu, pokud tedy o to Harry a Meghan nebudou stát.

Na seznamu je také pravidlo, které nedovoluje projevy jakékoliv přízně k jejich dvěma psům - dokonce ani když se zvířata zatoulají na cizí pozemek. Sousedé by také neměli navrhovat Meghan nebo Harrymu společné venčení psů.

Buckinghamský palác se brání

Mezi lidmi, kteří žijí v okolí Frogmore Cottage, se seznam nedočkal pozitivní odezvy. Sousedé uvádějí, že mnozí z nich pro královskou rodinu pracují, a proto vědí, jak se mají v přítomnosti vévodů chovat. Také připomínají, že například královna Alžběta II. je vždy ráda, když s ní lidé chtějí mluvit.

Podle mluvčího Buckinghamského paláce ale princ Harry ani jeho choť neměli možnost seznam vidět nebo ho jakkoliv upravovat. Listinu údajně vytvořili jejich manažeři, kteří chtěli pouze poukázat na možné situace, s nimiž by se jejich sousedé mohli setkat. A naznačit jim, jak by se v tomto případě měli chovat.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE, CO SOUSEDÉ PRINCE HARRYHO A MEGHAN MARKLE NEMAJÍ DĚLAT:

Nejčtenější články