Close search

Sophie Turner ze Hry o trůny: Uvažovala o sebevraždě, vrací se ale v novém filmu X-Men

HBO Zdroj: HBO

Herečka Sophie Turner, kterou mnozí televizní a filmoví diváci znají jako Sansu Stark ze seriálu Hra o trůny, má v poslední době mnoho důvodů k radosti. Nyní má v České republice premiéru nový film X-Men: Dark Phoenix, ve kterém si rovnou střihla hlavní roli a nedávno se provdala za svého přítele Joe Jonase. Turner ale neměla ale vždy tolik štěstí a byly dokonce i chvíle, kdy uvažovala o sebevraždě.

Mladá britská herečka Sophie Turner se proslavila díky seriálu Hra o trůny, který se stal celosvětovým hitem. Turner začala v seriálu hrát ještě jako malá holčička a v průběhu natáčení doslova vyrostla. I když by se mohlo zdát, že tak velký úspěch je možné jí jenom závidět, Turner často kvůli roli Sansy silně trpěla.

Herečka si v průběhu let vyslechla velké množství kritiky a jako každý mladistvý trávila velké množství času na sociálních sítích, kde ji často diváci nešetřili. Turner nedávno v rozhovoru přiznala, že si často všechny jízlivé komentáře fanoušků pročítala a dokonce jim i věřila. Myslela si tak, že je tlustá, že neumí hrát a že by v seriálu vůbec být neměla. Začala trpět silnými psychickými problémy, měla deprese, nevycházela z domu a dokonce přemýšlela i o sebevraždě.

I když doteď dochází k psychologovi a na terapie, nyní se podle svých slov cítí mnohem lépe a je za to velmi vděčná i svému muži a zpěvákovi, Joe Jonasovi, kterého si nedávno vzala při tajném obřadu v Las Vegas.

Turner pokračuje i po skončení seriálu Hra o trůny v herectví a má rozjednáno natáčení několika dalších projektů. Nyní se ale její příznivci mohou podívat nový film, ve kterém ztvárnila hlavní roli, protože snímek X-Men: Dark Phoenix je právě k vidění v českých kinech.

Podívejte se na talentovanou herečku v naší fotogalerii.

Nejčtenější články