Close search

Sophie Turner, hvězda seriálu Hry o trůny, chystá druhou svatbu. Pronajala si luxusní zámek

Instagram Zdroj: Instagram

Herečka Sophie Turner (23), kterou proslavila Hra o trůny, nemá s postavou Sansy Stark mnoho společného. Na rozdíl od seriálu se Sophie těší z úspěšného vztahu s hudebníkem a zpěvákem Joe Jonasem (29), kterého si nečekaně vzala letos na jaře. Aby však mladí novomanželé neurazili příbuzné, pořádají velkou veselku, pro kterou si vybrali více než 400 let starý francouzský zámek.

Britská herečka Sophie Turner si sice už nezahraje postavu Sansy Stark z celosvětově proslulého seriálu Hra o trůny, to ale neznamená, že s koncem fenomenální série přišel i konec její kariéry. Fanoušci ji díky několika dalším rozjednaným projektům mohou dál vídat na stříbrném plátně. Už nyní se v kinech promítá snímek X-Men: Dark Phoenix.

Další, co utužuje její věhlas, je vztah s hudebníkem Joe Jonasem. Mladý pár se seznámil před několika lety, letos na jaře už stihli neočekávanou svatbu během pobytu v Las Vegas. Při malém a skromném ceremoniálu je tehdy oddával falešný Elvis Presley. Nyní novomanželé chystají skutečně okázalou svatbu, které se zúčastní jejich rodina a přátelé.

Turner a Jonas údajně plánují druhou veselku v zámku Chateau de Torreau, známém také jako Chateau Ventoux, který se nachází ve francouzském městě Sarrians. Na zámek z roku 1612 dorazili už tento čtvrtek. Okázalé a luxusní sídlo jim nabízí skutečně mnoho zážitků. Svatebčané si tak budou moci užívat během horkých dnů v bazénu, nebo se projít po osmi hektarech přilehlého území. Svatební obřad se nejspíš odehraje v místní kapli, která je také součástí zámku.

Podle dostupných informací může zámek v komnatách ubytovat 29 hostů, cena za noc přesahuje 5357 liber (152 tisíc korun). I když jsou ale Jonas a Turner již nějakou chvíli oficiálně manželé, zdá se, že se rozhodli přece jen uspořádat  svatbu v obklopení svých nejbližších, a to ve velkolepém stylu.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ZÁMEK, VE KTERÉM SE BUDE VDÁVAT HEREČKA SOPHIE TURNER.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu