Close search

Smrt herečky s nejkrásnějšíma nohama na světě: Cenila si je na 125 000 dolarů

Wikipedia Zdroj: Wikipedia

Byla oficiálně ženou s nejkrásnějšíma nohama na světě! Dokonce si je pojistila na nevídanou sumu! Jaký byl vlastně osud hollywoodské hvězdy Julie Adamsové, která v neděli opustila tento svět ve věku 92 let?

Julie Adamsová se narodila 17. října 1926 a už od dětství se chtěla stát herečkou. Na střední škole vystupovala v několika amatérských divadelních hrách a po ukončení studia si uskutečnila svůj sen a odstěhovala se do Kalifornie. Začala pracovat jako sekretářka, zapsala se do několika kurzů herectví a chodila na konkurzy, aby dostala nějakou roli.

Průlom

V roce 1948 se jí podařilo získat menší roli v seriálu Your Show Time. Její kariéra se začala slibně vyvíjet, získávala další role a o rok později podepsala smlouvu se společností Paramount. Následně přišla první velká role ve filmu The Dalton Gang a hned poté natočila sérii šesti westernových filmů.

V 50. letech si dala od natáčení filmů pauzu a věnovala se sama sobě a svému osobnímu životu. Byla vyhlášena ženou s nejkrásnějšíma nohama na světě a nechala si je pojistit na 125 000 dolarů, což je v přepočtu 2,8 milionu českých korun.

Za svůj život se dvakrát vdala, ale ani jedno manželství nevydrželo. Jejím prvním manželem se stal v roce 1951 Leonard Stern. Jejich vztah byl intenzivní a vášnivý a jak rychle začal, tak i skončil. Podruhé se vdala v roce 1955 za Raye Daltona, se kterým má dva syny, ale ani toto manželství nevydrželo a v roce 1978 se rozvedli.

Julie Adams má na svém kontě celkem 142 rolí. Její poslední role byly hlavně v seriálech. Mohli jste ji vidět např. v Odložených případech, Kriminálce New York, Ztracených, Merlose Place, Beverly Hills 902 10 a mnoho dalších.

Nejčtenější články