Close search

S miliardářem po boku: Jak dnes žije Pippa Middleton, která na královské svatbě zastínila starší sestru Kate?

Wikimedia Commons/TheMatthewSlack from Alnwick, GB, CC BY Zdroj: Wikimedia Commons/TheMatthewSlack from Alnwick, GB, CC BY

I když Pippu Middleton znali Britové ještě před svatbou její starší sestry Kate s princem Williamem, do povědomí široké veřejnosti se zapsala až v roce 2011 při velkolepé královské veselce. Pippa před skoro devíti lety okouzlila mnoho příznivců královské rodiny, ale od té doby se z mladší sestry vévodkyně stala vdaná žen a matka.

Královská svatba prince Williama a Kate Middleton byla velikou událostí nejenom pro samotnou nevěstu, ale také pro její mladší sestru Pippu Middleton. Byla to totiž chvíle, kdy Pippu poznal celý svět. I když se hlavní pozornost přihlížejících, ať už na televizních obrazovkách, nebo na náměstí v Londýně, upírala převážně na nevěstu, mladá Pippa okouzlila a zaujala svým vzhledem. Byly to právě její jednoduché světlé přiléhavé šaty a sportovní postava, které si získaly velikou pozornost mnoha lidí po celém světě.

Slavné šaty

Sama Pippa Middleton s několikaletým odstupem okomentovala tyto reakce jako příjemné, ale trochu zarážející. Právě jednoduché šaty totiž měly být v kontrastu s velkolepou svatební róbou její sestry, která během svého velkého dne měla mít veškerou pozornost.

Tento plán organizátorům tak úplně nevyšel a Kate se musela o slávu rozdělit se sestrou. Zdá se, že taková rivalita ani pro jednu z nich nebyla ojedinělou.

Velká rivalita

Soutěživost sestry údajně projevovaly velice dlouho předtím, než se Kate Middleton stala vévodkyní a vzala si následníka britského trůnu. I když jejich rodiče Michael a Carole dokázali dcerám poskytnout velice dobré zázemí a poslali je do vynikajících škol, dívky mezi sebou soupeřily dlouhodobě.

Pippa a Kate, které od sebe dělí méně než dva roky, spolu začaly chodit na speciální školu pro dívky a tam prý začala jejich rivalita. Mladé dívky se vždy předhánějí v tom, která je hezčí, štíhlejší, úspěšnější, nebo lepší ve sportu. Lidé z jejich okolí dokonce uváděli, že Kate mohla na Pippu někdy žárlit, protože byla vždy plná energie a dokázala k sobě velmi jednoduše připoutat zraky lidí.

Jejich bývalý sportovní učitel také médiím sdělil, že nehledě na zcela běžnou a přirozenou soupeřivost, kterou mezi sebou má většina sourozenců, dívky nikdy neměly nepřátelské vztahy. Právě naopak, obě sestry se vždy podporovaly a v potřebné chvíli dokázaly držet při sobě.

Pippa na rozdíl od své starší sestry není na Instagramu, ale jejich bratr James se občas podělí o střípky ze svých sportovních aktivit, u kterých mu Pippa občas asistuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Middleton (@jmidy),

Cesta k dospělosti

Výrazná rivalita obou sester je nyní už nejspíš minulostí, obě jsou vdané ženy a matky a musejí se soustředit na své rodiny. Cestu ke svému budoucímu manželovi, Jamesi Matthewsovi, si Pippa nehledala snadno. I když se oba poznali ještě někdy okolo roku 2005, na dovolené na slavném ostrově Svatý Bartoloměj, kde rodina Matthewse vlastní luxusní hotel, chodit spolu začali až v roce 2015.

Do té doby Pippa Middleton stihla ukončit vztah s anglickým kriketovým hráčem Alexem Loudonem i s obchodníkem s cennými papíry Nicem Jacksonem. Kromě toho získala vysokoškolský titul na Edinburghské univerzitě, začala pracovat v PR firmě, napsala dvě knihy a přispívala do titulů jako The Spectator nebo Vanity Fair.

Matthewse si vzala v roce 2017 a i když se její starší setra stala ženou budoucího krále, Pippa si také nevybrala špatně. James kdysi závodil třeba na britské Formuli 3, pak udělal skvělou kariéru v londýnské City a založil společnost Eden Rock Capital Management. I díky tomu se hodnota jeho majetku se odhaduje na 2,6 miliardy dolarů (59 miliard korun).

Pippa a James žijí se svým prvním dítětem, rok a půl starým synem Arthurem Michaelem Williamem, v londýnském domě za 22 milionů dolarů (495 milionů korun). A do médií se dostávají pravidelně, byť ne vždy v pozitivním světle. Před pár dny totiž policie dopadla muže, který se Pippě naboural do cloudu a stáhl odtud jak její, tak Jamesovy nahé fotky. A pokoušel se je prodat britským a americkým médiím. Naštěstí redakce na jeho hru nepřistoupily. Snad se Pippa do budoucna poučí v oblasti digitální bezpečnosti. A v médiích nadále uvidíme jen její stylové outfity nebo tipy na cvičení a zdravý životní styl.

Na šaty Kate a Pippy nejen z královské svatby se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články