Close search

Slavná zpěvačka Gloria Estefan prodává nemovitost na unikátním umělém ostrově v Miami

Showpix Zdroj: Showpix

Gloria Estefan prodává nemovitost v exkluzivním prostředí, kde není nouze o celebritní sousedy. Jmenuje se to Star Island a jde o umělý ostrov v Miami.

Tenhle kout Miami soupeří s Los Angeles o titul místa, kde bydlí nejvíc celebrit na metr čtvereční.

Není divu, Star Island je exkluzivní umělý ostrov v nádherných tyrkysových vodách zálivu Biscayne Bay, který se nachází v jižní části Miami Beach. Vedle dech beroucích výhledů na okolní přírodu nabízí také pohled na život opravdové smetánky.

Hvězdný ostrov

Star Island je přístupný pouze pomocí mostu, na jehož konci je ostraha kontrolující návštěvníky. Střeží soukromí těch největších jmen z různých oblastí, prolíná se zde šoubyznys a sport s obchodem nebo bohatými dědici.

Vedle Glorie Estefan tady bydleli nebo v současnosti bydlí třeba Madonna, Don Johnson, Thalia, Sean „P“ Diddy Combs, Sylvester Stallone, Lenny Kravitz, Will Smith nebo Shaquille O’Neal.

Slavná kubánsko-americká zpěvačka a její manžel Emilio jsou dlouholetými obyvateli ostrova. První dům zde koupili v roce 1986 za 600 000 dolarů. A o několik metrů dál stojí One Star Island, sídlo, které kdysi pořídili pro Emiliovu maminku. Po její smrti se pár opakovaně pokouší nemovitost prodat nebo pronajat. V průběhu let ji ale využívali i jako dům pro hosty a bydleli tam třeba Cher, Jennifer Lopez a Ricky Martin.

Sleva ze slevy

Nemovitost ve skutečnosti tvoří dva domy, hlavní a vedlejší, který je patrně určen pro hosty hostů. Ten první disponuje pěti ložnicemi a byl kompletně zrekonstruovaný v roce 1995. Vyznačuje se typicky floridskou bílou fasádou. Je z něj úchvatný výhled na zátoku a samotné Miami. Uvnitř je chladivý mix dřeva a mramorových podlah, moderní bílá kuchyně se dvěma troubami a útulný obývací pokojem s krbem.

Vedlejším dům se třemi ložnicemi nabízí ohromný dvůr s jacuzzi a jeho hlavní obývací pokoj má stropy ve velkorysé výšce 5 metrů.

One Star Island se poprvé octl na trhu v roce 2015 za 40 milionů dolarů (984 milionů korun). Čtyři roky na to byla jeho cena 32 milionů dolarů (732 milionů korun) a letos klesla až na 27,9 milionu (698 milionů korun).

Na nemovitost, kterou prodává zpěvačka Gloria Estefan, se můžete podívat i do GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu