Close search

Slasti a pasti vztahu s mladým partnerem: Na co si dát pozor?

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

Čím dál více žen si pro život vybírá mladší partnery. Některé se chtějí cítit atraktivnější, jiné si zase užít v posteli. Vztah s kolouškem ale představuje i spoustu nevýhod, na které bychom si měly dát pozor. Na druhou stranu vás čekají i chvíle, na které nebudete chtít zapomenout.

Konkurence na každém rohu

Počítejte s tím, že jakmile budete mít doma kolouška, konkurence vás nemine. Kamkoli ho pustíte, bude se snažit jej sbalit kdejaká samička, obzvlášť jestli ten váš dobře vypadá. Z toho pro vás plyne jediné. Nikdy se nepřestávejte snažit.

A co sex?

Od vás se jakožto od starší ženy očekává, že se budete snažit. Je vám více let, tudíž ho můžete v posteli ledasčemu přiučit. Mladé maso ho od vás pak neodláká, protože zdaleka nebude umět to, co vy a muže sexem utáhnete, tomu věřte. Leda, že by nějaká zkušená mladice byla lepší než vy…

Láska prochází žaludkem  

Jedna z výhod vztahu s mladým partnerem je, že je pro něj všechno poprvé. Pravděpodobně mu naposled vařila máma, ale s tou měl pochopitelně jiný vztah než s vámi. Vařit mu tedy nezapomeňte, protože každý muž chce, aby se o něj někdo staral.

Večírky s kamarády

Nebude na vás mít zdaleka tolik času jako stejně starý partner. Mlaďoch má spoustu kamarádů, se kterými bude chtít trávit čas. Večírky budou na denním pořádku a pokud to nebudou večírky, budou to hokejové nebo fotbalové tréninky. To k výhodám rozhodně nepatří.

Jako zamlada

Mladý partner bude rozhodně akčnější než ten starší. Budete jezdit na výlety a společně objevovat nové věci. Nebude se bránit ani krokům jako se svatba nebo stěhování, protože ještě nemá vybudované „to své“, kde chce urputně bydlet. To pro vás může být osvěžující.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu