Close search

Slaná voda i jídlo ve sprše: Které celebrity mají ty nejbizarnější stravovací návyky?

Instagram Zdroj: Instagram

Celebrity se po celém světě velmi často proslaví nejenom díky svému hereckém nebo pěveckému nadání, ale i kvůli výstřednímu chování nebo požadavkům. A k mnohým hvězdám patří i neobvyklé stravovací návyky.

Každý z nás má své oblíbené jídlo nebo si kvůli udržení hezké postavy a dobrého zdraví pečlivě vybírá, co jí. To platí i pro mnohé světově proslulé hvězdy, které se mohou pochlubit bizarním způsobem stravování.

Jessica Alba

Další podporovatelka zdravého životního stylu a spoluzakladatelka The Honest Company, která se věnuje BIO produktům, si potrpí na vodu. Přitom herečka Jessica Alba nepije ledajakou vodu, ale slanou, do které si sama míchá růžovou himalájskou sůl.

Chrissy Teigen

Modelka a instagramová matka Chrissy Teigen se svěřila, že si klidně dopřává i bramborové lupínky, ale trochu netradičním způsobem. Teigen totiž z každého lupínku olízne pouze koření a zbytek prý vrátí zpátky sáčku.

Jessica Biel

Americká herečka a manželka hudebníka Justina Timberlakea má velmi neobvyklé stravovací návyky, co tedy týče místa a ne samotného jídla. Biel se nechala v jenom rozhovoru slyšet, že kvůli péči o svého syna se nestíhá najíst normálně u stolu, takže si své jídlo, třeba i kuře, bere s sebou do sprchy.

Channing Tatum

Herec a tanečník Channing Tatum má ze všeho nejraději typický americký sendvič, tedy dva kousky bílého toustového chleba namazané burákovým máslem a ovocným džemem. Tato kombinace ale herci nestačí, proto si do svého sendviče přidává i slané sýrové lupínky.

Gwyneth Paltrow

Hollywoodská herečka, která propaguje „zdravý“ životní styl pomocí své společnosti Goop, se proslavila drastickými dietami i mixy potravin, nad kterými odborníci kroutí hlavami. Někteří dokonce její recepty a rady označují za zdraví nebezpečné, Paltrow si z toho ale evidentně nic nedělá a radí lidem dál, jak by měli žít. Mezi její oblíbené jídlo patří nápoj, který se skládá z sezamového oleje, nasekaného zázvoru, mandlového mléka a kokosového cukru. Podle hereččiných slov je to ideální nápoj pro deštivé odpoledne.

Tori Spelling

Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 si s rodinou údajně velmi potrpí na gumové medvídky. Tuto potravinu údajně nejvíce miluje její manžel Dean McDermott, který je přidává i do nejrůznějších pokrmů. Jedním z běžných jídel, která její rodina jí, je údajně salát, do kterého přidávají sladké gumové medvídky.

Podívejte se v naší fotogalerii na celebrity, které si potrpí na neobvyklou stravu. 

Nejčtenější články