Close search

Sladký život herečky z M*A*S*H. Úžasný dům, na který si vydělala seriálem, je na prodej

Zdroj:

Znáte ji jako vrchní sestru Margaret Houlihanovou ze seriálu M*A*S*H. Herečka Loretta Swit, která brzy oslaví 82. narozeniny, se na veřejnosti objevuje už jen sporadicky. Užívá si sladký život hvězdy, která si splnila všechny sny. Malou sondou do jejího soukromí je čerstvá zpráva o prodeji domu, ve kterém po úspěchu v seriálu o korejské válce žila.

Pokud patříte mezi fanoušky legendárního seriálu M*A*S*H, máte unikátní možnost nahlédnout do domu respektované herečky Loretty Swit, alias vrchní sestry Margarety "šťabajzny" Houlihanové. Sídlo, v němž tato žena mnoha talentů žila, je na prodej za 4,89 milionu dolarů (110 milionů korun).

Talentovaná dáma

Americká herečka Loretta Swit (narodila se 4. listopadu 1937 v New Jersey) získala za roli vrchní sestry Houlihanové dvě ceny Emmy. To ale rozhodně nebyl jediný úspěch jejího života. Loretta, která má mimochodem polské kořeny, natáčela i dokumenty o korejské válce, hrála v řadě filmů, zpívala a tancovala v televizních show a v roce 1986 vydala úspěšnou knihu o vyšívání nazvanou Needlepoint Scrapbook.

V tomto svém nejúspěšnějším období přebývala v útulném domě ve francouzském stylu, který se nachází ve vyhlášené luxusní čtvrti Hollywood Hills West v Los Angeles. Výjimečná nemovitost s názvem Hue De Olive pochází z roku 1941. Loretta Swit tento dům prodala v roce 1987, kdy si ho koupila další hollywoodská hvězda, producent a režisér Alan Parker. Ten mimo jiné režíroval slavný snímek Evita. Parker se domu zbavil v roce 2016 za 2,49 milionů dolarů (více než 56 milionů korun). Nyní je slavná nemovitost opět na realitním trhu a čeká na nového majitele.

Zelená hradba

Nemovitost Hue De Olive nabídne novému majiteli kromě části hollywoodské historie i mnoho zeleně, která dům částečně ukrývá před zraky zvědavců. Interiéry o rozloze více než 370 metrů čtverečních poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.

Samotný dům se může pochlubit velkým obývacím pokojem s krbem, oddělenou jídelnou, vlastní knihovnou i studovnou. Pro milovníky sportu je v sídle k dispozici posilovna a pro odpočinek si nový majitel bude moci vybrat mezi třemi ložnicemi. U hollywoodské nemovitosti je také obvyklý velký počet koupelen. Ani tato budova není výjimkou, má jich rovnou čtyři.

Kromě příjemných interiérů si nový majitel užije i pobytu na své zahradě, protože dům má hned několik teras. V Kalifornii, kde jsou vysoké letní teploty, je už skoro nutností bazén a nemovitost se může pochlubit i vlastním vodopádem.

NA PRIVÁTNÍ SÍDLO "VRCHNÍ SESTRY HOULIHANOVÉ" SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články