Close search

Sladká Ashley Tisdale: Z naivní blondýnky podnikatelkou a manželkou

Instagram @ashleytisdale Zdroj: Instagram @ashleytisdale

Je slavnou už od dětství, překvapivě však nikdy nepodlehla klasickým nástrahám pro lidi vyrůstající pod reflektory - alkoholu nebo drogám. Hraje, zpívá, produkuje. Zazářila v Muzikálu ze střední jako hloupá a naivní Sharpay Evans. A navzdory povaze této postavy se stala idolem mnoha dívek a žen. V čem je její obrovské kouzlo?

Její Instagram je jako balzám na duši. Přirozená krása, bezprostřední život, láska, přátelství a rodina. Na americké poměry je Ashley příjemně neformální. Je vůbec možné, aby hvězda první kategorie byla pořád normální, nebo už jí to fanoušci neuvěří? Slavné blondýnce je dnes 34 let. Randila s tanečníkem Jaredem Murillem, režisérem Scottem Speerem a nakonec si v roce 2014 vzala Christophera Frenche. Svatba se uskutečnila v Santa Barbaře v Kalifornii. Český televizní divák ji bude nejvíce znát ze série Muzikál ze střední. Málokdo však ví, že už její debutové album bylo v roce 2007 oceněno jako zlaté, nebo že již ve 12 letech zpívala pro amerického prezidenta Billa Clintona v Bílém domě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Christopher French a láska jako z filmu

Manžel Ashley, Christopher French, je zpěvákem a zakladatelem alternativní rockové skupiny Annie Automatic. Co si nalhávat, Ashley je slavnější než on a vždy byla. Fanoušci na Instagramu je však považují za ideální pár a Christopher opakovaně říká, že sláva jeho manželky mu nevadí a podporuje ji. Možná i proto, že mu pomohla ke slávě vlastní. Pokud byste chtěli slyšet jejich společnou píseň Still Into You, předělávku stejnojmenné skladby od americké skupiny Paramore, najdete ji na kanále Youtube. Uvidíte zamilované pohledy, lásku, důvěru a tzv. soulmates. Jeden z nejkrásnějších coverů od skupiny Paramore, jaký jste kdy slyšeli a viděli!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Nejlepší kamarádka Ashley, herečka Vanessa Hudgens, se často nechává slyšet, že sama Christophera miluje. Především za to, jak se s Ashley doplňují, inspirují a navzájem spolu fungují. Vanessa je s Ashley kamarádkou od dob natáčení trilogie Muzikál ze střední, sama však hrála již dlouho předtím. Debutovala v kontroverzním filmu Třináctka a Muzikál ze střední patří k hrstce výletů do rodinných vod. Letos se objevila třeba v úspěšné akční novince s Willem Smithem Mizerové navždy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Od naivní hvězdičky k podnikatelce

Pokud byste pojali přesvědčení, že je Ashley jen další zhýralá americká celebritka, která získala slávu již v dětství a profituje z toho dodnes, snadno vás vyvede z omylu. V roce 2008 založila se sestrou Jennifer produkční společnost Blondie Girl Productions a začala pracovat jako televizní a filmová producentka. Z její dílny pochází seriál Mladí a hladoví nebo televizní film Daphne a Velma, který patří do hraného univerza legendárního kresleného psa Scooby Doo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Obrovský úspěch Muzikálu ze střední už jí však nikdo neodpáře a český divák si ji, pravděpodobně, bude pamatovat hlavně z tohoto projektu. V době premiéry se stal nejsledovanějším filmem stanice Disney Channel vůbec a písničky okupovaly přední místa hudebních žebříčků. Všechny z nich se umístily v hudebním žebříčku Billboard Hot 100. Film byl také nominován na šest cen Emmy, z čehož obdržel dvě. Za třetí díl Muzikálu ze střední: Maturitní ročník obdržela Ashley cenu MTV Movie Awards jako Objev roku v kategorii hereček. Úspěch projektu vyburcoval autory k vlastnímu turné, které mohli diváci vidět na slavných pódiích v letech 2006-2007. A na to navázalo několik pokračování, přičemž trojka už byla regulérní kinofilm. Série se těší popularitě i mezi dospělými a tzv. generace Z (děti od poloviny 90. let 20. století do současnosti) dodnes zná zpaměti texty písní.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Nedávno Ashley publikovala Instastories, ve kterých ukazuje reakce svého manžela sledujícího záběry z Muzikálu ze střední. Ačkoliv se Christopher smál, později přiznal, že Sharpay by rozhodně jeho typ nebyla. Sama herečka se musela dlouho vyrovnávat se sociální nálepkou, kterou po natáčení ve společnosti měla. Pro diváka je mnohdy složité rozlišovat hranice mezi napsaným scénářem a skutečnou osobou. To je obecně známá věc. Například Tom Felton, představitel zlého Draca Malfoye ze slavné ságy Harry Potter, se nechával často slyšet, že před ním děti s brekem dlouho utíkaly, ačkoliv byl na ně milý. Ashley si zase vysloužila nálepku té hloupé, marnivé, povrchní a intrikářské.

Pravá hvězda sociálních sítí

Ashley okamžitě po natáčení Muzikálu ze střední podepsala smlouvu s Warnes Bros. a vydala hitové debutové album Headstrong. To se stalo neuvěřitelně úspěšné a bylo oceněno jako zlaté. S popularitou, kterou během natáčení Muzikálu ze střední nabyla, uměla skvěle pracovat. Snad s jednou výjimkou, když přijala roli v seriálu Superkočky, u kterého se očekával obrovský úspěch. Místo toho byl zrušen po první sérii. Takovou chybu už nikdy neopakovala a svou kariéru směřovala především k produkční činnosti. To se jí nesmírně vyplatilo.

V roce 2015 založila dnes už nedostupný blog The Haute Mess a pak "utekla" k youtube kanálu, kde nahrává různé druhy videí, třeba covery písní. Najdete ji jako Ashley Tisdales's OFFICIAL Youtube Channel.

Milovnice psů

Sympatická producentka se netají náklonnosti k psům, opravdovým přítelem pro ni byl Maui, kterého nosila všude s sebou a chválila si jeho klidnou povahu. Když zemřel, pořídili si s manželem nového mazlíčka, štěně Ziggy. To má na Instagramu vlastní profil pod názvem @ziggystardustfrench a víc než 10 tisíc sledujících.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⚡️Ziggy Stardust⚡️ (@ziggystardustfrench),

Luxus, který nedává na odiv

Z fotek Ashley lze poměrně snadno rozpoznat, že žije v obrovském luxusu. Drahé oblečení, prestižní akce a exotické dovolené mluví za vše. Zvláštností je, že nic z toho nedává okatě najevo, a tak vás u jejích fotek nezastihne pocit, že ta malá, krásná holka, se má líp než vy. Tak nějak vás to donutí se usmívat a mít dobrou náladu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

Nebudete jí závidět, nebudete ji považovat za arogantní. Vlastně, u 99 % fotek si budete přát, aby to byla vaše kamarádka a dali jste si s ní v pondělí ráno kafe.

Ashley nenajdete jako terč bulváru, pomluvy o ni vyjdou málokdy. Není předmětem hollywoodských skandálů a vede klidný život. Ve svých 34 letech čelí stále častěji otázkám na děti, a tak ráda odpovídá, že na ně má ještě čas. To, jak je to ve skutečnosti, může být pro nás ostatní pouhou spekulací. Pravdou však je, že zbožňovaným idolem zůstává a nic nenasvědčuje tomu, že by její popularita uvadala.

Zdroj: bustle.com, wikipedia.org, dailymail.co.uk

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu