Close search

Herečka a modelka Shay Mitchell: Z hvězdy modelingu se stala vlivná influencerka

Instagram.com/shaymitchell Zdroj: Instagram.com/shaymitchell

Nebojí se vyzkoušet různá povolání. Shay Mitchell byla nejdříve modelkou, pak herečkou a nakonec se stala slavnou YouTuberkou a podnikatelkou. Jaký je životní příběh této neobyčejné ženy?

Je to žena mnoha tváří. Ve všech aktivitách, které dělá dosáhla neuvěřitelných úspěchů. Na Instagramu ji sleduje 27 milionů lidí.

Kdo je Shay Mitchell?

Shay Mitchell se narodila 10. dubna 1987 v kanadském městě Mississauga. Jde o kanadskou herečku, modelku a podnikatelku. Než se proslavila, trávila studentská léta na Rockridge Secondary School a dále pokračovala na West Vancouver Secondary School. Na první pohled má tato žena zajímavý vzhled. Má totiž filipínské, irské, skotské a španělské kořeny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shay Mitchell (@shaymitchell),

Kariéra

Její kariéra začala ve světě modelingu. Díky ní poznala mnoho zajímavých míst. Navštívila Barcelonu, Bangkok, Hongkong a mnoho dalších míst. Po čase se ale kvůli studiu herectví navrátila zpět do Toronta. Jako každá začínající hvězda, i Shay se nejdříve objevovala v reklamách, nebo ve videoklipech.

Mezi její největší kariérní úspěch patří jedna z hlavních rolích v úspěšném seriálu Prolhané krásky neboli Pretty Little Liars. Konkurz v roce 2009 dělala na postavu Spencer Hastings. Nakonec ji ale obsadili do Emily Fields.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shay Mitchell (@shaymitchell),

YouTube kanál a vlastní firma

Své slávy naplno využívá. Založila si svůj YouTube kanál, kde odhaluje své pracovní, ale i osobní aktivity. Díky své profesi má velice blízko k módě, kosmetice, líčení. Na tato témata natočila několik videí. Co je ale zajímavé, nebojí se otevřeně mluvit o tématech jako je těhotenství a porod.

Cestování je přirozenou součástí každého z nás. Shay chtěla cestovat stylově a to samé si přála i pro své fanoušky. Proto založila značku Béis. Lidé si mohou pořídit stylová zavazadla, kosmetické taštičky i pouzdra na doklady.

"Po nespočetných výletech jsem si uvědomila, že chci vytvořit úžasné, cenově dostupné kousky pro cestovatele, jako jsem já," uvedla Shay.

Nejčtenější články