Close search

Sexy i v padesáti. Jak to Jennifer Lopez, svůdná striptérka z filmu Zlatokopky, dělá?

Instagram Zdroj: Instagram

V červenci oslavila padesátku, na svůj věk ale rozhodně nevypadá. Sexy křivky předvádí i v novém snímku Zlatokopky, kde se v hlavní roli představuje jako protřelá striptérka. Jak to Jennifer Lopez dělá, že je stále tak atraktivní? A jaký je životní příběh slavné americké herečky a zpěvačky, která dělá i do módy?

Celoživotní tažení za láskou

Vypadá to, že v osobním životě nádherná JLo stále hledá lásku svého života. Byla několikrát vdaná, ale manželství vždy skončilo. S bývalým manželem Marcem Anthonym má dvojčátka.

Bude jejím vyvoleným skutečně Alex Rodriguez, se kterým je nyní zasnoubená? Že by konečně našla lásku? Kdo ví? Ať to má v osobním životě jakkoliv, jisté je, že v profesním životě je velice úspěšná.

Tanečnice, pokojská i svatební agentka

Už v brzkém věku si rodiče Jennifer všimli, že má vysoké ambice a přihlásili ji na hodiny tance. To ještě nevěděli, že právě tanec bude tím, s čím naplno rozjede svou kariéru. Jako každá začínající hvězda nejdříve měla malé role. První větší roli získala ve filmu Moje rodina.

Největší úspěch pro ni nastal v roce 1998, kde za roli ve filmu Selena získala nominaci na Zlatý glóbus. Mezi její další velké filmy, ve kterých si zahrála, patří Krásná pokojská, Záložní plán, Svatby podle Mary, Dost nebo Znovu ve hře.

Nyní můžete Jennifer můžete vidět ve filmu Zlatokopky. Roli prvotřídní striptérky si užívala, je opravdu na co se dívat!

Hvězda hudebních žebříčků

Nejen herecká, i její hudební kariéra atraktivní Jennifer Lopez nabrala na obrátkách raketovou rychlostí. V roce 1999 vydala svůj první album s názvem On the 6. Právě toto album vedlo dlouhou dobu v různých světových žebříčcích. Za song "Let's Get Loud" dokonce získala  za nejlepší taneční singl nominaci na cenu Grammy.

Celkem nahrála osm alb a mj. zazářila i s oficiální písničkou Mistrovství světa ve fotbale "We Are One (Ole Ola)".

S vášní pro módu

Jako herečka a zpěvačka musí vždy vypadat perfektně. Daří se jí to i díky pravidelnému cvičení a dřině v posilovně. Již od mládí, kdy působila jako tanečnice, je jí pohyb vlastní. To ostatně předvádí i ve zmiňovaném snímku Zlatokopky.

K perfektnímu vzhledu přirozeně patří i móda. Pod značkou JLo by Jennifer Lopez navrhuje módu pro dívky. V kolekcích najdete všechno na co si vzpomenete (trička, kabáty, spodní prádlo pásky apod.).

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ÚSPĚŠNOU A NÁDHERNOU JENNIFER!

Nejčtenější články