Close search

Sestry Gonzálezovy: Udělaly si rodinný byznys z vražd sexuálních otrokyň

Archiv Zdroj: Archiv

Čtyři sestry, jedna horší než druhá. Delhina a María Gonzálezovy vedly v mexickém městě San Francisco del Rincón ranč, kam unášely mladé dívky, nutily je k prostituci a ty nepotřebné zabíjely. Pomáhaly jim i další sestry. Na svědomí mají přes devadesát obětí.

Delfina a María de Jesús Gonzálezovy byly sestry, které v padesátých a šedesátých letech dvacátého století v mexickém státu Guanajuato provozovaly na svém ranči El Ángel cosi jako erotický klub. Říkalo se jim Las Poquianchis. Společně s dalšími dvěma sestrami mají na svědomí více než devadesát vražd, což jim vyneslo zápis v Guinnessově knize rekordů. Jsou uvedeny jako příklad "nejplodnějšího partnerského vraždění".

Unášely dívky

Sestry si své oběti vybíraly z řad mladých přitažlivých děvčat z okolí. Formality jako pracovní pohovor rovnou přeskočily, unesly je a nutily k prostituci. Také je ládovaly heroinem nebo kokainem, aby byly povolnější. Pokud se sexuální otrokyně nakazily pohlavní nemocí, utrpěly zranění znemožňující jim práci, zestárly či se přestaly líbit zákazníkům, sprovodily je ze světa.

Na jejich řádění se policie dostala oklikou, když zadržela jejich pomocnici Josefinu Gutiérrez pro podezření z únosů mladých dívek. Josefina je pak přivedla na stopu sester Gonzálezových.

Nepotřebné zabíjely

Když policie udělala na ranči domovní prohlídku, nalezla desítky těl. Drtivou většinu tvořily ženské oběti (80 nalezených těl), kriminalisté však objevili i mužská těla (okradení klienti) a plody nechtěných dětí, jimž se při podobné profesi a nepoužívání antikoncepce nešlo vyhnout.

V roce 1964 byla každá ze sester odsouzena na 40 let. Delfina zemřela ve vězení v důsledku nehody v roce 1968, María si svůj trest odpykala a po propuštění zmizela neznámo kam.

Další sestry pomáhaly

Vraždění sexuálních otrokyň však mělo i další rodinný rozměr. Delfině a Maríi pomáhaly ještě dvě další sestry - Carmen (zemřela také ve vězení) a Maria Luisa (zešílela z obavy, že ji zabijí rozzlobení vesničané). Motivem tohoto rodinného byznysu byl podle jejich slov strach z chudoby, díky čemuž sestry začaly nejen podnikat, ale především snižovat náklady na pracovní sílu...

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA SESTRY, KTERÉ SI UDĚLALY BYZNYS Z VRAŽDĚNÍ SEXUÁLNÍCH OTROKYŇ:

Nejčtenější články