Close search

Problémy na natáčení Sedmilhářky nezastavily: Tým podvodnic posílila Meryl Streep

HBO Zdroj: HBO

Seriál Sedmilhářky je zpátky na televizních obrazovkách a stanice HBO má tak šanci si napravit svoji reputaci po velké kritice, která se strhla po poslední řadě legendárního seriálu Hra o trůny. Jak probíhalo natáčení a na koho se mohou diváci těšit ve druhé řadě úspěšného seriálu (pozor, text obsahuje spoilery z první řady seriálu)?

Pět silných žen z městečka Monterey se opět vrací a diváci se mohou těšit na napínavé pokračování, které se bude točit kolem úmrtí jedné z hlavních postav první sezóny. 

Jak si fanoušci seriálu jistě pamatují, první řada skončila neočekávanou smrtí Perryho Wrighta, kterého si zahrál Alexander Skarsgård. Pět žen, které často nespojovalo ani tak přátelství, jako spíše sousedské povinnosti, zjistilo, že Perry brutálně bil svoji ženu Celeste a před mnoha lety znásilnil mladou Jane, která se svým synem nedávno přijela do města.

Po dramatické scéně, ve které je Perry zabit, přišel pro diváky konec první řady a nyní se seriál vrací s dlouho očekávaným pokračováním. Pětici hlavních hrdinek, jejichž role ztvárnily Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Zoë Kravitz, nebo Shailene Woodley posílí skutečná hollywoodská legenda. Tvůrcům se do role matky zabitého Perryho podařilo obsadit samotnou Meryl Streep. Ta se v seriálu objeví jako podezíravá tchyně rozhodnutá zjistit, co nebo kdo zavraždil jejího syna.

Problémy během natáčení

Problémy se netýkají však pouze postav na plátně. Ukázalo se, že hvězdné herečky musely i během natáčení řešit celkem nepříjemné situace. Při jednom ze svých posledních rozhovorů Reese Witherspoon vyjádřila své nespokojení nad tím, že při schůzkách se svými hereckými kolegyněmi je to vždy ona, kdo musí zaplatit účet. „Víte, kdo platí? Já. Žádná z těch holek nikdy nevytáhne svoji kreditku,“ sdělila při rozhovoru Witherspoon.

Později ale přiznala, tedy až po napomenutí od její kolegyně a herečky Nicole Kidman, že jednou účet uhradila Meryl Streep. Další z představitelek, Zoë Kravitz, se nechtěla nechat tímto výrokem zahanbit a uvedla, že když zaplacení útraty nabídla ona nebo Shailene Woodley, vždy se jim dostalo odmítnutí. Nepříjemnou situaci urovnala až herečka Nicole Kidman, podle které bylo správné, že účty hradila ona nebo Witherspoon. Obě totiž minisérii Sedmilhářky produkují.

Nejčtenější články