Close search

Scarlett Johansson: Hereckou pauzu využila na třetí sňatek a prodej bytu s obrovskou terasou

Showpix.cz/StreetEasy Zdroj: Showpix.cz/StreetEasy

Scarlett Johansson patří mezi největší herecké hvězdy současnosti, co ale neznamená, že si také nedokáže užít volno. Teď má líbánky a vedle toho také prodává jednu ze svých nemovitostí.

Před několika týdny se vdala potřetí a líbánky s komikem a moderátorem Colinem Jostem prý tráví v ultramoderním pětihvězdičkovém hotelovém komplexu na Upper East Side.

Možná i proto se opět snaží zbavit nevyužívaného bytu ve stejné čtvrti. Není to ale její jediná nemovitost, dokonce jich s Jostem mají dohromady půl tuctu.

Scarlett si bere volno

Newyorská rodačka se letos vytratila z žebříčku nejlépe vydělávajících hereček, za co může hlavně fakt, že se provoz kin téměř zastavil a její konkurentky se vrhly na televizi a stream, kterým se Scarlett zatím většinou vyhýbá.

Možná ale potřebovala také pauzu, neboť loni uvedla hned čtyři filmy a vedle velkorozpočtové limonády Avengers: Endgame to byly také herecky a emočně náročné kousky jako Manželská historie a Králíček Jojo. Její jediný letošní snímek Black Widow byl kvůli pandemii odložen na příští květen, takže má Scarlett čas věnovat se něčemu jinému.

A to vedle čerstvého manželství znamená i prodej nemovitosti v newyorském Upper East Side. Není to poprvé, co je téměř 400 metrový byt na trhu, herečce se ho nedaří prodat už přes rok. A proto nyní snížila původní cenu 2,5 milionu dolarů (loni asi 57 milionů korun) o 200 000 (4,4 milionu korun).

Terasa ukrytá v zeleni

Herečka si byt se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi pořídila v roce 2008 za 2,1 milionu dolarů, co tehdy představovalo přibližně 35 milionů korun, protože byl kurz dolaru o poznání nižší než dnes. Nemovitost prošla rozsáhlou rekonstrukcí a už nějakou dobu je neobydlená, byť je možné si jí také pronajmout za 6 500 dolarů měsíčně (143 000 korun).

Byt disponuje obývacím pokojem s velkými okny, menší elegantní kuchyní, šatníkem se spoustou úložného prostoru a poněkud generickým nábytkem. Za zmínku stojí ještě velká terasa s rozlohou 130 metrů čtverečních, z níž je výtečný výhled na město, ale sama je ukryta za vzrostlou zelení.

Na byt Scarlett Johansson se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články