Close search

Sara Crampton: Milovnice minimalismu je průkopnicí blogerů v Austrálii

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

V devatenácti letech si v Austrálii založila blog. Byla jednou z průkopnic, chytla příležitost za dobrý konec a stala se z ní odbornice na minimalistický styl oblékání. Je zastáncem rčení "málo je více" a to jak v oblékání, tak celkově v životním stylu. Nechte se inspirovat ženou jménem Sara Crampton

Jednu z nejoblíbenějších blogerek Austrálie si zamilovalo na Instagramu 560 tisíc lidí. Mnoho lidí bohužel nemá svůj styl a tak sleduje všechny možné trendy. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby tyto věci člověk uměl zkombinovat dohromady. Navíc, neustálým nakupováním nového oblečení nejenže zbytečně plýtváme penězmi, ale také svou energií, která by se dala využít mnohem lépe, než běháním po obchodech.

Kdo je to?

Narodila se v Austrálii a žije v Sydney. Svůj blog si založila už v devatenácti letech a nyní je jí třicet.

Po téměř deseti letech v oblasti sociálních médií je Sara považována za odborníka ve svém oboru a stala se průkopnicí blogerů v Austrálii. V roce 2008 si založila svůj blog, který se specializuje na módu.

Zaměřuje se na nadčasové kousky a napříč módou, krásou a kosmetikou razí rčení, že „méně je více“, právě proto se stala oblíbenou v rámci minimalistického stylu.

V roce 2016 uvedla na trh e-butik UNDONE. Jedná se o online nakupování pro minimalisty, kteří mají rádi její styl.

Našla svůj styl

Sara, která vystupuje pod názvem Harper & Harley přišla velmi brzo na jednu zásadní věc, na kterou mnoho lidí přijde až v pozdějším věku a nebo také vůbec.

Našla svůj styl, kombinuje jednoduché kousky podobných barev. Někomu se tento styl oblékání může zdát nudný, na druhou stranu je to velice praktické. Člověk netráví ráno hodiny probíráním šatníku, jestli se tento daný kousek hodí k tomuto a jestli barvy dobře ladí.

Další dobrou věcí je i to, že v obchodech nejste hodiny a hodiny, víte co se vám líbí a jdete si za tím.

„Po pár letech bogování jsem našla svůj osobní styl odstraněním jasných barev. Úplně mi to změnilo můj život a dalo mnohem větší důvěru v každodenním oblékání,“ napsala na svůj Instagram.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu