Close search

Salma Hayek a Alec Baldwin spolu vyrážejí na tah. Střízlivé je prý nedostanou

Zdroj:

Salma Hayek a Alec Baldwin jsou Rodiče na tahu v bláznivé a nekorektní komedii o manželích a rodičích, kteří se čas od času ocitnou pod obraz, a jednou navíc zjistí, že jsou úplně švorc. Zachovávají si ovšem noblesu i soudržnost a vymýšlejí, jak se z problémů dostat. Bohužel si k tomu dají skleničku, rozhodnou se potají pronajmout sousedův dům a pak už nestíhají počítat katastrofy, které tím spustí.

Frank a Nancy v podání důstojného Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár příjemně střední třídy, s domem, prostorným naleštěným autem a s dcerou, kterou právě zanechali v prvním ročníku na univerzitní koleji. Do jejich výbavy spokojeného života patří i to, že si občas přihnou, ale ruku na srdce - kdo ne. Pak se ovšem nečekaně a ze dne na den ocitnou úplně na mizině. Jasně se shodnou na dvou věcech: milovanou dceru musí na drahé škole udržet stůj co stůj a nikdo se nic nesmí dozvědět. Jen je potřeba vymyslet, jak na to. Otevřou si tedy láhev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů. Například plán tajně pronajmout sousedův prázdný dům, na který mají dohlížet. Plán rychle přinese slušnou hotovost, ale jinak je samozřejmě zcela šílený a nemůže dobře dopadnout. Obzvlášť pokud dům pronajmete oficiálně registrovanému sexuálnímu predátorovi pod dozorem. Rodiče na tahu pak začnou vytloukat klín klínem, vršit jeden špatný nápad za druhým, až se jim všechny katastrofy vymknou kontrole.

A takové to bylo klidné sousedství.

„Jako druhého rodiče na tahu jsem si nemohl přát lepšího partnera, než je Salma,“ říká Alec Baldwin. „Je úžasná, zábavná, šílená a ze všeho nejdůležitější je, že se snaží pořád si hrát. Na kameru je schopná udělat téměř cokoliv, pokud to pomůže pobavit a vyprávět příběh.“

Salma Hayek si vybudovala uznání filmem Frida. Její temperament, sexappeal a hravost z ní dělají skvělou herečku pro snímky s nadhledem i pro komedie. Desperado, Zabiják a Bodyguard, Wild Wild West, Milovník po přechodu nebo právě Rodiče na tahu. S představitelem seriózních rolí Alecem Baldwinem se potkala během několika epizod sitcomu Studio 30 rock, který Baldwinovi přinesl slávu na poli komedie a řadu ocenění včetně Emmy a Zlatých glóbů. A nezapomeňme ani na Baldwinovu komedii Nějak se to komplikuje, která má s Rodiči na tahu mnoho společného.

 

 

Nejčtenější články