Close search

Rozhodli jsme se, že musíš zemřít, řekl zdrogovaný Ozzy Osbourne své manželce Sharon. A začal ji škrtit

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Život Ozzyho Osbourna je plný podivných historek. Traduje se třeba, že na pódiu odkousl netopýrovi hlavu. Když sáhl na život své manželce Sharon, šokovalo to i jeho.

K příběhu z roku 1989 se manželská dvojice vrací v novém dokumentu o zpěvákově životě - Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne (Biografie: Devět životů Ozzyho Osbourna).

Ticho před bouří

Několikrát jsme se porafali," vzpomíná zpěvákova manželka Sharon. „A můžu vám říct, že se k něčemu schylovalo. Bylo to prostě ve vzduchu. Věděla jsem, že se něco stane." Ozzy na drogách je podle ní jako den a noc. Tehdy byl klidný, co se nestává moc často. A to ji začalo děsit.

Opravdu jsem se cítil nejvíc klidný ve svém životě," dodává Ozzy. „Byl jsem vyrovnaný, všude vládl mír...

Sharon večer uložila ke spánku jejich tři děti Aimee, Kelly a Jacka, a také si šla lehnout, jen si ještě chtěla trochu číst. Pak do pokoje vchází Ozzy. „Neměla jsem tušení, kdo sedí naproti mě na pohovce, ale nebyl to můj manžel,“ vysvětluje Sharon. „Dostane se do stadia, kdy má v očích ten zvláštní pohled. Víčka má zavřená a na nic nereaguje...

Pak Ozzy, pořád neuvěřitelně klidný, přistoupil ke své manželce a řekl: „Rozhodli jsme se, že musíš zemřít." A začal ji škrtit. V zoufalém boji o život našla naslepo na nočním stolku tlačítko bezpečností signalizace a stihla ji aktivovat, ještě než ztratila vědomí. Když se probrala, místnost byla plná policistů.

Vyděšený Ozzy

Zpěvák přišel k sobě až ve vězení. Když se službukonajícího policisty zeptal, proč je za mřížemi, dozvěděl se, že byl obviněn z pokusu o vraždu své manželky. Hodně ho překvapilo nejen to, protože si na nic nepamatoval, ale také fakt, že později obvinění stáhla. Nicméně ho stejně čekalo půl roku v léčebně. „Není to zrovna jeden z mých největších za*raných úspěchů," komentuje událost s odstupem času.

Sharon v té době uvažovala o rozvodu, ale na druhé straně přemýšlela nad tím, co bude lepší pro rodinu. Když byl Ozzy hospitalizován, cítila se až příliš osaměle. „Nesnesla jsem být bez něj," vzpomíná. „Ozzy byl hodně vyděšený, když vyšel ven. A doma si pak dával obrovský pozor na to, co dělá.

Zdroje: insider.com, people.com

Nejčtenější články