Close search

Rozchod s Kylie Minogue zatáhl Jasona Donovana do drogové spirály. Zachránila ho nová partnerka a narození dcery

Pinterest Zdroj: Pinterest

Rozchod Kylie Minogue a Jasona Donovana byl v ohromném kontrastu s tím, co zažívali na televizní obrazovce ve slavném australském televizním seriálu Sousedé.

Oba před víc než třiceti lety hráli v populárním australském seriálu Neighbours (Sousedé), ve kterém vztah jejich postav Scotta a Charlene skončil svatbou.

Skutečný život si ale pro ně napsal jiný scénář. Takový, který je realističtější a o to složitější a bolestivější.

Televizní sen realitou

Kylie Minogue a Jason Donovan zpočátku tajili svůj soukromý vztah, u popových hvězd je prý důležité vyvolávat zdání dostupnosti. Když na podzim 1988 vypustili obrovský společný hit Especially for You (úvodní fotka pochází z něj), podpořilo to hlavně jeho kariéru. Ona totiž v té době už za sebou měla album Kylie s úspěšnými písničkami The Locomotion nebo I Should Be So Lucky.

Vztah vydržel tři roky a paradoxně ho neukončilo to, že oba budovali separátní kariéry a kvůli muzice museli cestovat po celém světě. Nezřídka trávili víc času vzdáleni desetitisíce kilometrů než spolu.

Jednou Jason vzal Kylie na koncert skupiny INXS, kde se seznámila se zpěvákem Michaelem Hutchencem. Právě ten byl důvodem konce mladého páru. V roce 1989, když Jason pracoval v New Yorku a Kylie byla v Japonsku, zavolala mu a oznámila, že se s ním rozchází. Kvůli Hutchenceovi.

Rodina místo drog

Pro Jasona představoval rozchod s Kylie, která prý byla jeho první velkou láskou, obrovskou ránu. Vzpamatovával se z toho dlouhé roky. A nešlo jen o rozchod samotný. „Bylo by dost špatné, kdyby utekla s kýmkoli, ale vrazila do náručí největšího rockového boha té doby. Chlapa, kterým jsem tajně chtěl být," vzpomínal po letech pro noviny Mirror.

Donovan se zapřisáhl, že už nikdy nepůjde na koncert INXS, a v té době se objevuje jeho závislost na kokainu. Došlo to až tak daleko, že v roce 1995 zkolaboval ve slavném klubu Viper Room, na oslavě 21. narozenin Kate Moss. Největším paradoxem ale je, že ho našel a do sanitky pomohl naložit Michael Hutchence.

Zatímco Hutchence se dva roky po této události oběsil v důsledku kombinace depresí, alkoholu a kokainu, Donovan začal randit se svojí budoucí manželkou Angelou. S příchodem rodiny, respektive narozením první dcery, se mu prý totálně změnil pohled na svět. A v tom novém pohledu už nebylo pro drogy místo.

Podle psychologa není rozchod konec světa. Rady, jak se s ním vyrovnat, najdete v GALERII:

Zdroj: mirror.co.uk

Nejčtenější články