Close search

Instagramová hvězda Rocky Barnes kombinuje plážový "boho styl" s luxusem

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Její tvář, postava a vlasy vypadají, jako kdyby se narodila pro život před kamerou. Rocky Barnes je úspěšnou modelkou a blogerkou, která miluje krásné věci a sport. Svůj specifický „boho“ styl předkládá jako inspiraci pro ostatní pomocí sociálních sítí

Rocky je další z žen, které jsou světově úspěšné a nadané v oblasti médií a sociálních sítí. Na Instagramu ji sledují skoro 2 miliony lidí.

Kdo je Rocky?

Všichni ji znají jako Rocky, ale její skutečné jméno je Rachel. Narodila se 12. listopadu 1985 v Kalifornii. Živí se jako modelka a blogerka, která je velice aktivní na Instagramu.

Než se stala populární, chodila na univerzitu SDSU.

Cit pro módu a krásu

Někteří lidé si kupují drahé oblečení a tím si myslí, že mají vyhráno. No není to tak. Někdo nedostal talent na ladění oblečení, ale zas může mít cit pro úplně jiné věci. Lidé nemusejí utrácet desetitisíce za jednu věc, mohou si pořídit klasický svetr a sekne jim to. Důkazem tohoto je Rocky.

Na první pohled je snadné pochopit, proč je Rocky tak úspěšná. Její styl je prostě super! Svěží, ženský a osobitý. Svým stylem inspiruje mnoho dívek i žen. Udává módní trendy a spolupracuje s velkými značkami.

„Ráda bych si myslela o mém stylu, že je sexy, moderní s klasickými kousky. Řekla bych, že „boho luxe“ mě nejlépe popisuje....“ napsala na svůj web Rocky.

Blog

Byla by škoda, kdyby se lidé nemohli více inspirovat touto ženou. Rocky si toho je vědoma a založila si blog, který má název: „rockybarnesblog.com“. Na webu píše o cestování, módě, kosmetice a životním stylu.

Na postavě musí dřít

Se světem otevřeně sdílí i to, že aby si udržela postavu jakou má, musí pravidelně sportovat. Také hodně záleží na tom, co jí. Je zastánkyní rostlinné stravy. Mezi její oblíbené sporty patří turistika a jóga.

„Strong is the new sexy,“ napsla na web.

PODVÍEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články