Close search

Robotí pomocník v domácnosti: Skončete s ručním vytíráním

Xiaomi Zdroj: Xiaomi

Očekáváte večer návštěvu, ale zapomněli jste uklidit? Žádný problém. Existují pomocníci, kteří vám pomohou mít dokonale čistou domácnost za chvilku a bez práce.

Z pohodlí kanceláře můžete nyní pouhým stisknutím tlačítka spustit nový Mi Robot Vacuum Mop P od Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o . Než se vrátíte domů, budete mít perfektně vysáto a vytřeno. Nejlepší trasu určí za pomoci 12 moderních senzorů a díky přesnému dávkování vody dokonale pečuje o různé povrchy. Stejně jako kdybyste vytírali ručně. Uklízejte pohodlně s mobilní aplikací!

Účinné vysávání a vytírání

Robotický vysavač Mi Robot Vacuum Mop Pro 2v1 se postará o vysoce účinné vysávání a vytírání povrchů v domácnosti bez nutnosti vaší asistence. Pokročilá laserová navigace LDS v reálném čase mapuje okolní prostor pro zajištění maximálně efektivního úklidu. Ve výbavě robota nechybí inteligentní senzory zamezující srážce s překážkami či možnost vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home nebo hlasového asistenta.

Pokročilá laserová navigace

Díky pokročilému systému laserové navigace LDS robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P v reálném čase automaticky mapuje a aktualizuje půdorys uklízené plochy s přesností snímání 6× 360° za vteřinu, díky čemuž naplánuje nejefektivnější trasu a celkový průběh úklidu. Laserové senzory disponují dosahem až na vzdálenost 8 metrů, takže robot okamžitě získá dokonalý přehled o svém okolí a bezpečně se vyhne překážkám.

Tři režimy

K dispozici jsou 2 kontejnery pro zajištění úklidu širokého spektra podlahových ploch. Robot disponuje 3 režimy pro vytírání, vysávání a kombinovaného úklidu 2v1. Mop je vybaven funkcí přesného dávkování vody pro dosažení optimálních podmínek úklidu na konkrétním povrchu.

Hlasové ovládání

Robotický vysavač lze vzdáleně ovládat pomocí hlasového asistenta nebo mobilní aplikace Mi Home, která umožní nastavit pokročilé funkce, zvolit režim úklidu, naplánovat harmonogram čištění v určený čas či spustit robota na dálku.

Uložení mapy místností

Po prvním úklidu je automaticky uložena mapa místnosti do mobilní aplikace, takže můžete snadno zvolit oblast úklidu. Jednotlivé zóny lze pojmenovávat, slučovat, nebo naopak vymezit zakázané zóny. Navíc můžete pro jednotlivé zóny nastavit různý čas úklidu.

Více naleznete na www.xiaomi-czech.cz

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu