Close search

Revoluční kondom proti vynucenému styku. K otevření potřebujete čtyři ruce

Tulipan Zdroj: Tulipan

Bezpečný pohlavní styk je základem kvalitního prožitku. Přesně tímto heslem se řídí nová kampaň společnosti Tupilan, která vyrobila kondomy, pro jejichž otevření je třeba všech čtyř rukou.

Pohlavní styk je velmi citlivým tématem, ke kterému se v některých částech světa stále nepovažuje za vhodné veřejně vyjadřovat. Často tak vznikají situace, kdy lidé prostě a jednoduše nevědí, co přesně by mělo sexu předcházet. A tím není samozřejmě myšleno seznámení, rande, příjemná večeře. Jedním z nejdůležitějších aspektů bezpečného pohlavního styku je, že musí proběhnout až po vzájemném souhlasu.

Na tuto skutečnost chtěla upozornit i argentinská společnost Tulipan, která se věnuji prodeji kondomů a erotických pomůcek. „Krabičku se souhlasem“ na zakázku této společnosti vyrobila agentura BBDO v reakci na skutečnost, že podle průzkumu mezi 30 000 obyvateli Argentiny se přišlo na to, že 20 procent mužů vůbec nepoužívá ochranu při sexu.

Obě společnosti tak chtějí poukázat na dvě skutečnosti. Jak důležité je mít chráněný pohlavní styk, který zabrání přenosu chorob a také, že souhlas obou stran je u sexu skutečně zásadní.

Unikátní systém, kterým se může nová limitovaná krabička pyšnit, tak vyžaduje po partnerech, aby pro její otevření oba přiložili ruku k dílu. Tento akt by měl poukázat na nutnost souhlasu obou stran. Krabička má na sobě čtyři tlačítka po stranách, které se ve stejnou chvíli musí zmáčknout a v ten moment je nutné sundat víčko.

Podobná kampaň může mít osvětu napříč společností, kdy upozorní právě na nutnost svolení před začátkem pohlavního styku. Škoda jen, že tato edice je limitovaná a tak bylo vytvořeno jen omezené množství kusů.

Nejčtenější články