Close search

Na Floridě se prodává rekordně drahý penthouse: Jak může vypadat sídlo za 1,5 miliardy?

Eighty Seven Park Zdroj: Eighty Seven Park

Americký stát Florida patří mezi ty nejdražší v USA a ceny nemovitostí se mnohdy v prestižních lokalitách vyšplhají do neuvěřitelných výšin. Na realitní trh se nyní dostal penthouse, který se nehledě na to, že ještě ani není dokončený, může stát nejdražší místní nemovitostí. Stavitelé totiž za luxusní ateliér, který slibuje 360 stupňový výhled na pláž a vodní plochu, mohou chtít až 68 milionů dolarů (1,5 miliardy korun).

Massachusetts, Kalifornie, Virginie i Florida patří mezi nejdražší státy v USA. Pro mnohé místní obyvatele bývá mnohdy skoro až nemožné pořídit si vlastní bydlení a není divu, když ceny některých i celkem běžných nemovitostí dosahují milionů dolarů.

Přepychový penthouse

Avšak realitní trh, který v těchto oblastech nabízí luxusní sídla, se pohybuje už ve zcela jiné cenové kategorii. Nyní si movitý zájemce může v americkém státě Florida pořídit přepychový penthouse, který už, i když ještě ani není dostaven, aspiruje na titul nejdražší nemovitosti v této oblasti.

Jedinečný design

Penthouse se může pochlubit rozlohou přes dva tisíce metrů čtverečních a jedinečný design budovy slibuje zájemcům o koupi nemovitosti 360-ti stupňový výhled na vodní hladinu a místní písečné pláže.

Design penthousu si vzal na starost slavný a oceňovaný architekt Renzo Piano, který vytvořil známé kulturní centrum v Paříži Centre Georges Pompidou. Interiéry sídla nabídnou novému majiteli plochu přesahující tisíc metrů čtverečních, které svojí velikostí překonají pouze rozměry teras obklopujících celý penthouse podél jeho obvodu.

Luxusní vybavení

Nový majitel se může těšit na devět pokojů a osm koupelen. Luxusní vybavení penthousu v sobě zahrnuje soukromé výtahy, osobní fitness centrum, vířivku a dvě letní kuchyně. Bytový komplex, který v sobě zahrnuje i jeden z nejdražších penthousů, se nachází v lukrativní oblasti North Beach a jeho stavba má již brzy dospět k úspěšnému konci.

PODÍVEJTE SE V NAŠÍ GALERII NA NEJDRAŽŠÍ PENTHOUSE NA FLORIDĚ:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu