Close search

Raper Maniak chystá překvapení! Bude to velké, slibuje

Maniak_IG profil_Moneyjak Zdroj: Maniak_IG profil_Moneyjak

Známý raper Maniak, vlastním jménem Jiří Veselý, není na české hudební scéně žádným nováčkem. Po konci legendárního hudebního labelu Bigg Boss se vydal po vlastní cestě. Koncertuje, natáčí a v září chystá nový projekt. 

„Je to tak, chystám nový album. Objevil jsem nový způsob tvorby, který jsem otiskl i do nového projektu. Zatím nechci prozrazovat podrobnosti, ale můžu slíbit, že to bude velký,“ prozradil trochu tajuplně Maniak, kterého jsme potkali v pražském klubu C, kde se mimo jiné sešel s barberem Lakym Royalem na jedné ze zastávek VELO Weirdly Wonderful Tour.


Aktuálně Maniak dojíždí šňůru klubových koncertů k přechozímu albu s názvem To je vražda, napsal. Vystupuje na nich mimo jiné i s Vladimírem 518 a nezastaví se ani během léta. „S Vladimírem jedeme dál, společné koncerty, nedávno vypuštěný klip k písni Matroš, s koncem labelu Bigg Boss rozhodně nic nekončí. Plánuju určitě i něco s Orionem, je na co se těšit,“ dodal a osvětlil, jak dále spolupracují někdejší členové úspěšného zaniklého labelu Bigg Boss, pod kterým svou hudbu vydávali i umělci jako právě Vladimír 518, Orion nebo PSH. „To, že skončil label, neznamená, že jsme skončili i my. Symbolicky se nejspíš uzavřela určitá kapitola, s kluky k sobě ale stále máme hodně blízko, ať už jde o samotnou hudbu nebo přátelské vztahy.“

Nejčtenější články