Close search

Půvabná Natálie Kočendová to před světovou soutěží neměla lehké. Zatímco tvrdě dřela a držela stravu, její přítel neodolal fastfoodům

BAT Zdroj: BAT

Populární český barber a influencer Laky Royal alias Lukáš Valčuha (32) přiznal, že své přítelkyni Natálii Kočendové (21) dělal před světovým kláním velké chutě. Zatímco se krásná modelka připravovala na mezinárodní soutěž krásy Top Model of the World, držela striktní jídelníček a denně dřela ve fitku, její partner nedokázal potlačit touhu po nezdravém jídle.

Krásná modelka Natálie Kočendová (21) se již druhým týdnem nachází v egyptské Hurghadě, kde reprezentuje Českou republiku v mezinárodní soutěži Top Model of the World. Držitelka titulu Miss International pro rok 2020 se netajila tím, že tato příležitost je událostí, na kterou čekala celý život. Není proto divu, že pár měsíců před odjezdem na sobě pořádně dřela, což přiznává také její přítel Lukáš Valčuha (32), známý zejména pod přízviskem Laky Royal.

„Natálka na sobě opravdu makala. Držela dokonce stravu tak, že se dala na veganství a nejedla vůbec maso ani jiné živočišné produkty,” vysvětluje její potetovaný partner a dodává: „Občas jsem si s ní dal třeba rajčatovou polévku, ale musím přiznat, že já jídlo miluju. Rád si dám pizzu nebo hamburger, takže jsem ji občas dělal chutě,” směje se Laky, který se těší, až ji po jejím příjezdu opět vezme do její oblíbené restaurace.


„Už jí chybí jen pár dní a pak si zase budeme užívat jídla spolu. Natálka mi dokonce píše, že se moc těší na naši stravu. Jsme stále v kontaktu, každý den. Moc ji v tom podporuju a věřím, že na světové soutěži zazáří,” dodává pyšně.

Čekání na svou blondýnku si Laky zkracuje prací. Té má pořád dostatek. „Před pár týdny jsem si na Praze 6 otevřel úplně vlastní barber shop a nyní trávím většinu času tam. I když mi neustále chodí nabídky od investorů, ať svůj byznys rozšířím i do dalších českých a slovenských měst, momentálně to nemám v plánu. Chci si žít svůj sen v hlavním městě po boku Natálky, a do toho stříhat ve svém vlastním salonu. Co bude za rok se uvidí,” doplňuje jeden z nejznámějších barberů v Česku, který se o vizáž stará například Jaromíru Jágrovi, Rytmusovi nebo Patriku Eliášovi.

Nejčtenější články