Close search

První reakce na finální řadu Hry o trůny. Diváci prozradili své pocity z premiéry

Instagram Zdroj: Instagram

Skalní fanoušci i prostě příznivci televizní tvorby s netrpělivostí očekávají premiéru poslední řady známého seriálu Hra o trůny. Všichni chtějí vědět, jak budou pokračovat příběhy jejich oblíbených postav. A někteří šťastlivci již měli tu možnost a více jak týden před oficiální premiérou viděli první díl osmé série.

Slavnostní premiéra finální řady, nyní již legendárního seriálu, se konala v New Yorku. Nechyběla ani přehlídka těch největších hvězd seriálu, kteří se spolu sešli poprvé od letního natáčení posledních dílů. Promítání bylo sice převážně pro tvůrce a jejich nejbližší okolí, ale do sálu se dostali i velcí fanoušci, kteří se nemohli dočkat pokračování příběhu.

I když v sálu byl přísný zákaz natáčení nebo fotografování, někteří z účastníků premiéry se později na svých sociálních sítích podělili o své pocity a zážitky z promítání. A dá se říct, že chválou rozhodně nešetřili. Jedna z fanynek například uvedla, že po zhlédnutí prvního dílu osmé řady již klidně může jít spokojeně do důchodu, protože podle jejích slov první díl obsahoval neuvěřitelné množství informací. 

Další fanoušek řekl: " Bylo to fantastické. Tolik setkání. Dějí se tam neuvěřitelné věci." Jedna z fanynek byla podobného názoru a na svém twitterovém účtu uvedla, že první díl překonal veškerá její očekávání a že příznivci seriálu rozhodně nebudou zklamaní. 

Chválou nešetřili ani herci. Například Emilia Clarke, která si v seriálu zahrála Daenerys Targaryen uvedla na svém instagramovém učtu, že první díl naprosto skvělý a fanoušci se rozhodně zblázní, až ho uvidí. V podobném stylu se vyjádřil i představitel khala Droga, Jason Momoa, který sdílel příspěvek, ve kterém uvedl, že nový díl mu prostě vyrazil dech. 

Finální osmá ráda začíná už 14. dubna na stanici HBO, pro kterou se tento seriál stal jednou z nejlepších investic za poslední roky. Během natáčení osmi sérií si seriál získal miliony fanoušků po celém světě. Mnohým hercům, kteří během natáčení prvních dílů například patřili mezi ty neznámé, přinesl celosvětovou slávu. 

HBO také na natáčení nešetřilo. Podle posledních informací rozpočet na jeden díl přesahoval 15 milionů dolarů a někteří z hlavních herců si údajně mohli přijít i na 1,2 milionu dolarů za jednu epizodu. 

Podívejte se na fotografie z premiéry v New Yorku v naší galerii. 

Nejčtenější články