Close search

Proč vás nepozvali na druhé rande? Tyto chyby možná zkazily celé setkání

Pixabay Zdroj: Pixabay

Chození na rande sice není žádná věda, ale na druhou stranou dosáhnout v této sféře úspěchu bývá někdy nadlidský úkol. Tohle jsou důvody, proč vás nejspíš nepozvali na druhé setkání. 

Užili jste si své první společné rande a těšili se na další? Pokud si lámete hlavu, co jste udělali špatně, mohli jste prostě narazit na nevychovance. Jestli tuto možnost odmítáte, existují další možné důvody. 

Chyběla jiskra

Pokud jste hned na prvním rande byli nadšení cítili ke svému protějšku silnou chemii, bohužel to nemuselo být vzájemné. Často se totiž stává, že jeden z přítomných prostě podobné pocity ani přitažlivost nesdílí. A jelikož nechce ztrácet svůj čas a ani urazit pocity toho druhého, už se raději nikdy neozve. 

Špionské výzvědy

Když se chystáte na první rande, mohou se vám v hlavě množit myšlenky, že ten člověk, se kterým se setkáte, bude skutečně tím pravým. Proto nechcete působit roztržitě a ani ztrácet čas a rovnou si připravíte seznam otázek, které vám poskytnou veškeré potřebné informace. Nezapomeňte ale na to, že nikdo se nechce cítit při romantické večeři, jako by zase byl v práci na koberečku u nadřízeného. Netlačte na pilu a nechte konverzaci volně plynout.

Pozdě je pozdě

Jestli dochvilnost nepatří mezi vaše silné stránky, mohl to být právě ten důvod, proč vám nevyšlo druhé rande, i když jste si mysleli, že první proběhlo naprosto skvěle. Možná váš partner prostě nechtěl zase čekat.

Pryč s ex

Řeči o bývalém partnerovi na první rande prostě nepatří. A nehledě na to, jak pro vás mohl být rozchod těžký, nechcete si utěšování na další setkání. Řečmi o bývalém partnerovi hned při seznámení můžete vyvolat dojem, že jste se přes starý vztah ještě nepřenesli. 

Nejčtenější články