Close search

Proč jsou ženy nevěrné? Odhalili jsme 5 nejčastějších důvodů!

Profimedia Zdroj: Profimedia

S nevěrou se setkal za svůj život každý. Někteří si to nechtějí přiznat, ale každý se ocitne buď na straně podvádějícího, nebo podvedeného. Muži jsou známí svou promiskuitou, ale jaký důvod k nevěře mají ženy?

Jistě jste již slyšeli, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Jejich vnímání je tedy naprosto odlišné. Každý cítí a vnímá vztah jinak, a tudíž jejich důvody k nevěře jsou též odlišné. Muži berou nevěru jako fyzické uspokojení a zábavu, ženy třeba jako pomstu. Tady máte 5 hlavních a vězte, že všem jde předejít!

1. Nedostatek lásky a jiskření

Jsou muži, kterým postačí mít po svém boku ženu a vůbec jim nevadí, že jde v podstatě o mrtvý vztah. Ale tak to ženy nemají. Potřebují neustále cítit motýlky v břiše a dávku vzrušení. Není pro ženu nic horšího než nefungující vztah.

2. Chybějící podpora

Každá žena potřebuje od partnera cítit bezpečí a podporu. Jakmile ženy tyto základní věci necítí, začíná se nudit a hledat je jinde. Milenec bývá její vrbou, podporovatelem, kamarádem i milovníkem.

3. Nástroj pomsty

Oko za oko, zub za zub. Ženy se rády mstí. Pokud jste tedy svou ženu podvedli, můžete čekat odplatu ve stejné míře. Muži ovšem ženskou nevěru nezkousnou tak snadno.

4. Nízké sebevědomí

Většina žen má nízké sebevědomí a její muž by ji měl podpořit a zvednout sebevědomí. V opačném případě jí pomůže někdo jiný.

5. Osamělost

Ženu bývá často doma sama a její muž nejeví žádný zájem o společný čas? Pak je jen otázkou času než se žena začne opravdu nudit a buďte si jisti, že zábavu si najde opravdu rychle.

Nejčtenější články