Close search

Jaký make-up zvolit do práce? Zkuste moderní a přirozené líčení

Unsplash Zdroj: Unsplash

Podtrhněte svůj profesionální outfit a najděte líčení, ve kterém se budete cítit krásně a svěže.

Tento módní trend jen tak u konce nebude. Nemusíme zdůrazňovat, že základem každého krásného líčení je správná péče o pleť. Make-up pak vypadá mnohem lépe a déle vydrží.

Rovnice, která tvrdí, že pudr a řasenka se rovná nahé líčení, opravdu neplatí. Jedná se o precizní práci, která se dá praxí naučit. Důležité je najít správné odstíny a s tím vám pomohou v obchodě vyškolení lidé.

Proč nosit přirozené líčení?

Nahé líčení působí velice elegantně. Sluší každé ženě bez ohledu na barvu vlasů, nebo tón pleti. Hodí se ke každé příležitosti, ať už běháte od rána do večera po schůzkách, nebo sedíte celý den v kanceláři. Výborné je, že večer k tomuto líčení stačí zvolit výraznější rtěnku a můžete vyrazit na firemní večírek.

Čím začít a jak postupovat?

Základním produktem každého líčení je krém. Nebudou se vám na pleti tvořit šupinky a líčení bude vypadat přirozeněji. Podkladová báze zajistí vyhlazení a dlouhodobou výdrž make-upu. Pak přichází na řadu velký pomocník a tím je korektor. Bez tohoto produktu se neobejde snad žádná žena, protože každé se jednou za čas někde utvoří nedokonalost, kterou potřebuje před světem ukrýt. Po zakrytí všech nedokonalostí je na řadě make-up, ten je dobré nanášet štětcem a pořádně do pleti zapracovat. S výběhem správného si dejte více práce, protože nikdo nechce chodit po ulici s maskou. Pod oči použijte rozjasňovač a celé líčení zafixujte pudrem.

Pro elegantní a jemné líčení zvolte tělové stíny, na řasy naneste v rozumné míře řasenku a nakonec zvýrazněte obočí, které dodá výraz celému obličeji. Na tváře naneste tvářenku, pro zdravější barvu a celé líčení zakončete leskem, nebo rtěnkou v jemném odstínu.

I když pro někoho těchto pár kroků může být nadlidský výkon, nezoufejte. Po pár dnech trénování dostanete líčení pod kontrolu a zabere vám pouze pár minut.

Podívejte se v naší fotogelerii na produkty, které vykouzlí přirozené a elegantní líčení do práce. 

Nejčtenější články