Close search

Princ William možná propásne narození královského potomka

Instagram Zdroj: Instagram

Bývalá americká herečka Meghan Markle již brzy přivede na svět svého prvního potomka. I když přibližný termín porodu byl znám již od října roku 2018, je velice možné, jediný bratr prince Harryho propásne příchod na svět královského potomka.

I když vévodkyně ze Sussexu má odhadovaný termín porodu na konec dubna až začátek května, je velice možné, že budoucí strýc a následník trůnu, princ William, nebude v Anglii, aby svého bratra a Markle podpořil. 
>

Princ William se totiž vydá na cestu na Nový Zéland, aby tam ve jménu královny Alžběty II. uctil památku obětí, které zahynuly při střelbě v Christchurch. Termín jeho cesty vychází na 25. a 26. dubna, což se shoduje odhadovaným termínem Meghanina porodu.


>

Princ William ale není jediný, kdo může chybět ve chvíli, kdy se nejsledovanější potomek roku narodí. Princ Charles se svojí chotí Camillou mají naplánovanou cestu do Německa na začátek května, tak pokud si dítě dá na čas, je možné, že jeho příchod na svět mine i jeho vlastního dědečka. 

>

Koneckonců budou mít ale Markle a její dítě tu nejlepší péči a budou zcela jistě v obklopení svých nejbližších. Vévodkyně ze Sussexu se také nechala slyšet, že by ráda rodila doma v sídle Frogmore, stejně jako kdysi rodila v Buckinghamském paláci královna Alžběta II. 


>

Princ Harry a Meghan Markle také dali jasně najevo fotografům a veřejnosti, že si první chvíli po příchodu dítěte na svět chtějí užít společně jako rodina. Vévodové ze Sussexu oznámili, že po narození dítěte nebudou pózovat fotografům, jak to bylo dříve k královské rodině zvykem. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu