Close search

Princ Harry s manželkou brzy přivítají první dítě. Jaká bude Meghan Markle matka?

Instagram Zdroj: Instagram

Princ Harry a Meghan Markle brzy přivítají na svět svého prvního potomka. Markle ale rodině mluvila mnohem dříve, než se potkala s princem Harrym. Jaké má názory na mateřství?


Příchod dalšího dítěte s britskou modrou krví je už za dveřmi a budoucí rodiče se na něj pečlivě připravují. Je evidentní, že oba na daný okamžik čekají s netrpělivostí. I když místo porodu i jejich budoucího života je už dávno naplánované, nikdo z páru nemyslel na rodinu s takovým předstihem jako Markle. 

Bývalá americká herečka je o čtyři roky starší, než její manžel, takže je pochopitelné, že plány založit rodinu měla dřív, než princ Harry. Na téma mateřství se mnohokrát vyjadřovala v různých interview a svůj pohled na rodinu sdělila celkem jasně. 

Markle uváděla, že založit si rodinu by bylo jejím snem. Pro magazín Best Health v roce 2016 řekla, že bod rodina, má na svém seznamu věcí, které by ráda dokázala. V té době ještě pracovala na seriálu Kravaťáci. Magazínu také sdělila, že naštěstí může vyškrtnout tu část, kde se chtěla stát úspěšnou herečkou. Takže nyní může přemýšlet o rodině, která by jí přinesla zázemí. 
>

V roce 2015 pro časopis Hello! uvedla, že své dceři bude určitě dávat sentimentální dárky. Když se v té době dozvěděla, že natáčení seriálu Kravaťáci bude obnoveno, tak si šla okamžitě pořídit hodinky od značky Cartier v hodnotě 125 tisíc korun. Nechala si na ně vygravírovat vzkaz "Od M.M. pro M.M." a časopisu řekla, že jednou  je předá své dceři. 

Markle také často říkala, jak úžasné je podle jejího názoru mít rodinu a že už například přesně ví, jaké pohádky by svým dětem četla před spaním. Každopádně další královský potomek již brzy spatří světlo světa a mladí manželé budou mít možnost se naplno věnovat své rodině. 

Podívejte se v naší galerii, jak se chovají princ Harry a Meghan Markle v přítomnosti malých dětí. 

Nejčtenější články