Close search

Křest syna Harryho a Meghan Markle: Fanoušci objevili na oficiálním snímku zajímavé detaily

Instagram Zdroj: Instagram

Přísně soukromý obřad, ze kterého neměly uniknout žádné podrobnosti! Takový byl plán prince Harryho a Meghan Markle, když o víkendu křtili svého prvorozeného syna Archieho v kapli ve Windsoru. Na fanoušky britské královské rodiny si však nepřišli. Ti totiž z oficiálních fotografií vyčetli zajímavé detaily.

Křtiny dvouměsíčního Archieho, prvního potomka prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle, proběhly za zavřenými dveřmi windsorské kaple. Obřadu se směli účastnit jen nejbližší členové rodiny, královna Alžběta II. však chyběla. S manželem, princem Philipem, měli totiž plánovanou dovolenou v Sandringhamu.

A protože se novopečení rodiče rozhodli pro zcela privátní ceremonii, nevystoupili, jak jinak bývá tradicí, před médii ani fanoušky. Ti přitom čekali v davech před kaplí v naději, že spatří malého Archieho. Později však Harry a Meghan zveřejnili alespoň na sociálních sítích fotografie, na kterých ukazují momenty ze křtin svého syna.

Tajemství fotografie

Ze zveřejněných snímků dokázali pozorní fanoušci odhalit průběh Archieho křtin. Na fotografii zachycující členy královské rodiny je na hodinách, před nimiž stojí sestra zesnulé princezny Diany, vidět čas 11:54. Příznivci královské rodiny tak odhadují, že křtiny malého Archieho proběhly okolo 11. hodiny dopoledne.

Bystrému oku fanoušků neunikli ani mladí vévodové z Cambridge, kteří podle některých nevypadali na ceremonii zrovna šťastně. I když se princ William a Kate Middleton usmívali, fanoušci odhadují, že ve skutečnosti chtěli mít celé setkání rychle za sebou.

K dohadům fanoušků se Kensingtonský palác nijak nevyjádřil. Jasné ale je, že kvůli uzavřenosti celého obřadu byli mnozí příznivci zklamáni. Při křtinách bylo ve Velké Británii vždy zvykem, že se členové královské rodiny s Brity dělili o určité podrobnosti a detaily. Harry a Meghan si však vybrali jinou cestu a své předsevzetí zatím plní.

PODÍVEJTE SE V NAŠÍ FOTOGALERII NA SNÍMKY ZE KŘTIN SYNA PRINCE HARRYHO. 

Nejčtenější články