Close search

Princ Harry a Meghan Markle hledají nový dům: Možná si pořídí luxusní sídlo za 608 milionů

Instagram Zdroj: Instagram

Manželé princ Harry a Meghan Markle se tento týden definitivně dohodli s britskou královskou rodinou na podmínkách jejich finanční nezávislosti. Vévodové ze Sussexu se museli rozloučit s královskými tituly, pracovními povinnostmi i finančními příspěvky. Avšak nyní si již mohou začít plánovat život podle svých přání a po příjezdu prince Harryho do Kanady už údajně přemýšlejí o koupi luxusního sídla ve Vancouveru za skutečně velkou částku 27 milionů dolarů (608 milionů korun).

I když dal princ Harry tento týden jasně najevo, že ho výsledky jednání s královskou rodinou mrzí a že rozhodně nečekal, že již nebude moct reprezentovat její královskou výsost, Alžbětu II., s realitou se musel smířit a již nyní je v Kanadě u své manželky a syna Archieho. Jeho příjezd do Kanady tak uzavřel velice sledovanou epizodu ze života královské rodiny, kdy veřejnost i samotní příbuzní Harryho, byli jeho rozhodnutím odstoupit s manželkou od královských povinností překvapeni.

Nový život

Po rodinném jednání se tak princ Harry vrací do Kanady, kde chce postavit nový skromný život se svojí rodinou mimo zájem veřejnosti. Jeho manželka, Meghan Markle si podle informací amerických médií, v době nepřítomnosti Harryho v Kanadě již vyhlédla nové sídlo, kam by se s manželem a se synem Archiem chtěla přestěhovat.

Přepychová rezidence

Luxusní sídlo by se údajně mělo nacházet v kanadském městě Vancouver v prestižní čtvrti Kitsilano. Přepychová rezidence může vévodům ze Sussexu, pokud by se pro jeho koupi rozhodli, nabídnout čtyři obyvatelná patra. Mimo jiné je nemovitost velmi velká může se pyšnit více jak 630 metry čtverečními renovovaného prostoru. Vynikající umístění nabízí výhled na pobřeží a vodní plochu. Sídlo má také prostornou zahradu, která poskytne novým majitelům dostatek soukromí.

Vysoká cena

Přepychová rezidence nabídne vévodům šest ložnic, plně vybavenou prostornou kuchyň a moderní zařízení, které jim poskytne veškeré pohodlí v obklopení krásné přírody. Velikou výhodou této nemovitosti také je, že se nachází v blízkosti pláží i parků a zároveň je kousek od centra Vancouveru.

Avšak každé pohodlí něco stojí a ani cena této nemovitosti nemůže zájemce nechat na pochybách, že se jedná o skutečně výjimečné místo. Nynější majitelé totiž za dům požadují 608 milionů korun. Ale pokud vévodové již dostali pracovní nabídky, o kterých se v poslední době diskutuje, nejspíš si sídlo budou moci dovolit.

PODÍVEJTE SE NA SÍDLO, KTERÉ SI MOHOU POŘÍDIT PRINC HARRY A JEHO ŽENA:

Nejčtenější články