Close search

Příběh youtuberky Třešničkové: Od slávy až k současné tragédii

instagram Zdroj: instagram

Českou influencerku a beauty youtuberku Týnuš Třešničkovou zná asi každý mladý člověk. Na svém YouTube kanálu radí mladým dívkám jak na pleť, pevnější poprsí nebo v čem vyrazit na rande. Na sociální síti ji sleduje přes 350 tisíc lidí a známé kosmetické značky si ji vybírají pro propagaci svých produktů. Stačila jedna nešťastná náhoda a ze života Týnuš Třešničkové se stalo doslova peklo.

Týnuš, vlastním jménem Kristýna Třešňáková, byla dříve obyčejná mladá dívka z Liberce, kterou zajímala kosmetika a móda. Tím, že se přestěhovala do Prahy a začala natáčet videa, se rychle dostala do povědomí youtuberské scény a počet sledujících na jejím Instagramu přesáhl již 350 tisíc. Je označována jako jedna z nejvlivnějších Češek na sociálních sítích.

Má tisíce obdivovatelů, ale také jí spousta lidí nemůže přijít na jméno. V minulosti se dostala do slovní přestřelky s několika osobnostmi českého internetu. To není v téhle branži až tak neobvyklé, ale poslední dobou jí lidé začali doslova bombardovat a urážet kvůli jejímu vzhledu. Týnuš si totiž velice oblíbila plastické operace. Nechala si zvětšit poprsí a i v obličeji, který to zjevně nepotřeboval, má několik plastik. Už to přestávala být ona. Ztrácela výraz ve tváři i mimiku a za to ji veřejnost začala tvrdě kritizovat.

Youtuberka však na nenávistné komentáře nebrala ohledy a dál ubezpečovala sebe i své fanoušky, že se cítí skvěle. V nedávné době se pochlubila novým partnerem. Proto také Týnuš nedávno prohlásila, že chtějí hodně cestovat a užívat si jeden druhého. A právě na jednu ze snových dovolených se společně s přítelem vydala. Ze své cesty do Turecka se ještě před pár dny chlubila zamilovanými fotkami. To ještě netušila, jaké peklo ji za několik hodin čeká. Při kuchařské show v tamní vyhlášené restauraci, v rámci které měl hořet bar po celé své délce, se barmanovi nejspíše show vymknula z ruky a na přihlížející diváky se doslova vyvalila ohnivá koule. Mezi diváky v první řadě byla i známá youtuberka.

Podle posledních informací je Týnuš Třešničková popálená na 35 % těla. Především pak na obličeji, krku, hrudníku a břichu. Na některých místech se jedná až o 3. stupeň popálení. Týnuš i její přítel jsou momentálně mimo ohrožení života, lze však usuzovat, že oba prožívají noční můru. Týnuš je v rukách tamních špičkových lékařů v moderní nemocnici, tudíž je o ní dobře postaráno.

Po incidentu se na jejím profilu strhla vlna nenávistných komentářů. Někteří lidé jí neštěstí přejí a píší, že si tuto ránu osudu zasloužila. Těžko říci, koho litovat víc, jestli tyto „hatery“, nebo Týnuš. Každopádně je opravdu paradoxem, že tato nešťastná náhoda zasáhla ženu, která se živila hlavně svojí krásou a na svém vzhledu si někdy až přehnaně zakládala. Držíme youtuberce palce, aby byla ona i její partner co nejdříve v pořádku.

Nejčtenější články