Close search

Potvrzeno výzkumem: Každá čtvrtá žena chodí spát nalíčená. Nechce vystrašit svého partnera!

Profimedia.cz Zdroj: Profimedia.cz

Podle výsledků britského výzkumu, chodí každá čtvrtá žena spát nalíčená!

Podle výzkumu jsou si ženy plně vědomy následků svého jednání, jako je problematická pleť a problémy se spánkem, ale strach z toho, že by je partner či milenec viděl bez make-upu, je silnější.

Nalíčené řasy, tónovací krém nebo dokonce make-up či korektor si nechává na noc čtvrtina žen. Rtěnka bývá vzácností. Průzkumu se zúčastnilo přes 1500 žen a zkoumali se i další ženské návyky spojené s líčením.

95 % respondentek přiznalo, že se před svým partnerem snaží skrýt své malovací postupy. Muži tak mnohdy vůbec netuší, že to, co vidí, je výsledek hodinové práce před zrcadlem.

Šokující výsledek komentoval vedoucí výzkumu Jed MacEwan: „více než polovina z žen, které přiznaly, že se před spaním neodličují, připouští, že mají problém se spánkem. Tenhle výsledek nás hodně překvapil. Ženy jsou vztahu schopné obětovat opravdu hodně.“

Pod tlakem dnešního dokonalého světa chtějí ženy vytvořit iluzi, že jsou stejně krásné permanentně, večer i ráno. Ale dámy, pokud vás má muž skutečně rád, tak pár kruhů pod očima mu vůbec vadit nebude a rozhodně nebude řešit, zda máte rozjasňovač pod očima, nebo ne. Zato si jistě všimne obtisknutého obličeje na vašem polštáři.

Nejčtenější články