Close search

Potížista Sean Penn se pustil do boje s koronavirem. V USA otevřel testovací centrum

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Vypadá jako člověk, se kterým se nechcete dostat do křížku. A skutečně takovým je. Má za sebou barové bitky a u svatby s Madonnou střílel na vrtulník s bulvárními novináři. Má ale také smysl pro to pomáhat, kde je potřeba. Americký herec Sean Penn.

Když před patnácti lety hurikán Katrina zpustošil New Orleans, Sean Penn byl na místě a osobně pomáhal lidem, kteří přišli o své blízké a všechen majetek. V roce 2010 byl na Haiti, které téměř srovnalo se zemí ničivé zemětřesení.

Nová mise

Sean Penn nemá za sebou přímočarou kariéru, ale když už se pro nějaký film rozhodne, obvykle v něm hraje famózně. I proto z rekordních pěti nominací na Oscara proměnil dvě a doma má sošky za snímky Tajemná řeka a Milk.

Vedle toho stíhá kamarádit s lidmi, jako byl bývalý venezuelský prezident Hugo Chávez, nebo natočit rozhovor s Joaquínem Guzmánem alias El Chapem, bývalým šéfem mexického drogového kartelu Sinaloa.

Boj proti koronaviru

A také se nebojí říct nahlas svůj názor. Pandemii koronaviru přirovnal k zemětřesení na Haiti a vyzval americkou armádu, aby zasáhla. A pak se svojí charitativní společností CORE (Community Organized Relief Efief) přispěl na pomoc Los Angeles, kde pomohli otevřít testovací centrum pro koronaviry.

Nebylo by velkým překvapením, kdyby tam Penn pomáhal dobrovolníkům také osobně. Jako obvykle.

Kde všude se angažuje hollywoodská hvězda Sean Penn? Podívejte se do GALERIE:

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu