Close search

Potí se vám nohy? 4 triky, jak se zbavit páchnoucích nohou jednou provždy!

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

„Táto, ty ses zul.“ Nezapomenutelná hláška, která pobaví všechny, ale páchnoucí nohy doopravdy nikoho nepotěší. Pokud musíte do společnosti a vaše nohy mají silný odér, přečtěte si raději pár našich jednoduchých rad, jak zápachu předejít, a budete se klidně moct i zout!

1. Dětský pudr

Venku je k padnutí a vy musíte kvůli práci nosit uzavřené boty? Tak si do nich nasypejte trochu dětského pudru.  Nebudou se vám tolik potit nohy a navíc budou krásně vonět.

 

2. Šalvěj a rozmarýn proti dlouhotrvající plísni

Pokud vás zápach nohou trápí, aniž byste se zpotili. Může za to pravděpodobně plíseň, která se vám na nohou utvořila. Šalvějovo-rozmarýnová koupel vám pomůže. Obě byliny spolehlivě působí proti plísním.

 

3. Koupel v Epsomské soli

Zázračná Epsomská sůl ulevím vašim nohám. Absolvovali jste náročnou túru, dorazili jste celí zpocení a máte obavy zout své toxické boty? Udělejte si teplou koupel z Epsomské soli. Ta neutralizuje zápach, a zároveň uleví vaším unaveným chodidlům.

 

4. Černý čaj

Pokud zrovna nemáte po ruce Epsomskou sůl, dětský pudr, či šalvěj s rozmarýnem, použijte obyčejný černý čaj. Postačí tři sáčky obyčejného černého čaje vylouhované ve vařící vodě. Ve vychladlé vodě své nožky namáčejte.

Nejčtenější články