Close search

Poslední řada Hry o trůny: V seriálu se vraždí, co ale dělají v zákulisí?

Instagram Zdroj: Instagram

Zdá se, že s blížícím s příchodem finální řady seriálu Hra o trůny se herci plnými doušky snažili užívat vzájemné spolupráce. Během natáčení i mimo něj tak vzniklo mnoho zábavných selfie, ve kterých se objímají a přátelí v seriálu zcela nesmiřitelné postavy.

Kdo jiní než právě představitelé mnoha výrazných postav by si měli uvědomovat, že se se svými kolegy brzy jen tak neshledají. Nyní už  legendární seriál Hra o trůny přivedl na televizní obrazovky mnoho vynikajících herců, kteří spolu během natáčení strávili dlouhé roky. 

Je tedy logické, že za tak dlouholetou spolupráci se vytvořila velmi pevná přátelství nebo se podpořila kamarádství, která existovala už před natáčením. 

Někteří herci, jako například Jason Momoa, který si zahrál Khala Drogo, a představitelka dračí královny Emilia Clarke, se sice znali již před natáčením a byli dokonce i přátelé, ale vzájemná spolupráce na tomto úspěšném seriálu jejich vztah jenom upevnila. 

Někteří herci se naopak před příchodem do seriálu neznali a vytvořili si společné vazby až během natáčení. Představitelky postav Sandy Stark a Aryi Stark spolu dokonce začínaly natáčet jako mladá děvčata a díky seriálu spolu doslova vyrostly. Není tedy divu, že herečky Sophie Turner a Maisie Williams jsou nyní nerozlučné kamarádky. 

Každé přátelství ale potřebuje nějak zvěčnit. Kdo by nechtěl zachytit na fotografii příjemné chvíle se svými kolegy a kamarády. A samozřejmě to platí i pro herce ze Hry o trůny. 

Podívejte se v naší galerii na nejlepší fotografie, které zvěčnily přátelství mezi herci seriálu.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu