Close search

Porod už bych nezvládla: A další věty, které nikdy neříkejte těhotné kamarádce

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Vy už doma jednoho potomka máte, ale vaše kamarádka teď teprve otěhotněla. Dejte si pozor na to, co před ní říkáte. Požehnaný stav by jí to totiž nemuselo úplně zpříjemnit.

Pokud máte těhotnou kamarádku a sama jste navíc matkou, tak máte přirozeně tendenci jí radit. Vy to přeci musíte vědět nejlépe, co je to být těhotná. Ale pokud si neodpustíte tyto 4 věty, může být s vaším kamarádstvím hodně rychle konec.

Ježíš, ty máš obrovský břicho!

I kdyby měla vaše kamarádka největší břicho, jaké jste kdy viděla, nikdy jí to neříkejte. I bez vás o tom jistě ví a rozhodně si nepřijde sexy. Nejspíše opadla i veškerá její chuť na sex, a pokud jí navíc budete připomínat, že vypadá jako vorvaň, tak rozhodně jejímu stavu nepomůžete.

Ty určitě čekáš holčičku

Každá žena ví, že když čeká holčičku, bude mít v těhotenství peklo. Bude jí zle, celá oteče a zhorší se jí pleť. Zatímco ženy, které čekají chlapečka, jsou stále krásné a o ranních nevolnostech jen slyšely od kamarádek. Takže větu o možné holčičce si raději nechte pro sebe, budoucí matka by se mohla urazit.

Tak na tohle zapomeň

Po narození potomka bude mít ženy utrum hned s několika věcmi. Kvůli miminku musí na chvíli odložit nejen cestování ale i spánek. Nikdy jí to však neříkejte nahlas. Ona o tom ví, jen se ten fakt, že se pár let nejspíš nevyspí, snaží vytěsnit.

Porod už bych nezvládla

Prošla jste si výchovou batolete a teď už je vaše dítě samostatné a chodí do školy. Nemusíte ho neustále přebalovat, uspávat a tudíž se i celkem dobře vyspíte. Vaši těhotné kamarádce ale rozhodně nevykládejte, jaké hrůzy ji čekají a že už byste to neabsolvovala znovu. Ona si tím chce projít sama a dokonce se na to možná i těší. Než jí to pokazíte. O porodu už se vůbec nezmiňujte.

Nejčtenější články