Close search

Supermodelka z Indie cvičí Falun Dafa, našla díky tomu klid

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Je to fascinující příběh dívky z chudých poměrů. Pooja Mora se narodila do chudých poměrů, na škole studovala se skvělým prospěchem. Po studiích rodině oznámila, že jede na dovolenou. Místo toho se vrhla do světa modelingu. Odmala sice cvičila jógu a meditovala, náročný život modelky a stres v New Yorku ji však velmi vyčerpával. Hledala klid. Našla ho ve cvičení Falun Dafa.

Pooja Mor se narodila 6. listopadu 1991 v Indii, přesněji v indickém státě Uttarpradéš, které se řadí k nejlidnatějším státům v Indii. Agentury, které modelku zastupují jsou například Elite Model Management, nebo VIVA Model Management. Její Instagram nesleduje tak velké množství lidí, ale přesto je tato slečna velice zajímavá.

Skromný začátek života

Pooja se narodila a také vyrůstala ve městě Bareilly. Její dětství bylo bezstarostné a trochu jednoduché. Jako malá holka milovala ježdění na kole s kamarády, běhání a plavání.

Později studovala inženýrství a plánovala vzdělávat se dál, jenže to ještě nevěděla, kam jí život odvane. Po studiích řekla rodičům, že jede na dovolenou a místo toho odjela do Dillí, aby vyzkoušela modeling.

"V roce 2011 jsem vyhrála soutěž krásy. V době, kdy jsem byla ještě na vysoké škole. Poprvé jsem začala uvažovat o modelingu, když jsem viděla svou fotografii další den v novinách."

Vnitřní balanc

Modelka se zajímavou osobností patří mezi nejznámější indické tváře. Dokáže zaujmout svou přirozeností a klidnou povahou. Po přestěhování do New Yorku pracovala pro světové značky jako jsou Calvin Klein, Alexander McQueen, Stella McCartney, Givenchy a mnoho dalších.

"Často mi říkali, abych byla před kamerou sama sebou, tím jsem se zbavila břemene snažení se být někdo jiný."

Na jednu stranu získala úžasnou práci, na druhou stravu však vstoupila do hodně stresového prostředí. Od dětství má velice úzký vztah k meditacím a cvičení jógy, ale modelingový svět dokáže hodně fyzicky i psychicky vyčerpat každého člověka. Několik let hledala cvičení, které by jí pomohlo tyto věci trochu usměrnit a ona tak mohla nalézt klid. Po letech našla cvičení Falun Dafa.

Falun Dafa je pokročilou metodou sebe-zušlechťování patřící do buddhovské školy. "Moje rodina je hodně duchovně založená. Dnes mi ale moje moje kořeny pomáhají dívat se na hmotný svět s nadhledem a dosahovat klidu."

PODÍVEJTE SE DO GALERIE KRÁSNÉ MODELKY:

Nejčtenější články