Close search

Podle sázkových kanceláří vyhraje volby do Evropského parlamentu hnutí ANO. Moc šancí naopak nedávají komunistům.

Pixabay Zdroj: Pixabay

Nejen nedávné prezidentské volby na Slovensku byly lákavým předmětem sázek. Sázkové kanceláře začínají vypisovat kurzy i pro nadcházející volby do Evropského parlamentu. Podle sázkové kanceláře Maxi-Tip má největší šanci na vítězství hnutí ANO a vypisuje na jeho vítězství kurz 1,21.

Hlavním favoritem nadcházejících voleb je hnutí ANO se svojí masivní kampaní. Pravděpodobnost, že zvítězí je sice podle analytiků vysoká, překvapit ale mohou Piráti. Kurz 6.20 na jejich vítězství od Maxi-Tipu není vůbec nezajímavý. Piráti totiž mají velice disciplinované voliče. Rozhodne nakonec volební účast. Pokud bude nižší, třeba kvůli hezkému počasí, a volební účast klesne pod 18%, mohou Piráti zabodovat. Naopak volební účast nad 22% dává větší šance hnutí ANO. Na opačném konci žebříčku kurzových sázek se nachází KSČM. Pokud by v Česku nastal v eurovolbách „vítězný únor“, pak by sázející za vsazenou stokorunu získal pěkných sedm a půl tisíce.

Archiv

„Ze zkušeností víme, že sázky na volební výsledky jsou velmi atraktivní. Předpokládáme, že u eurovoleb tomu nebude jinak,“ komentuje možnosti sázení u Maxi-Tipu předseda představenstva Karel Kabrna.

Nejčtenější články