Close search

Pierce Brosnan prodává Thajskem inspirovanou nemovitost v Malibu. Cenou míří na miliardáře

Realtor/Wikimedia Commons/Georges Biard, CC BY-SA Zdroj: Realtor/Wikimedia Commons/Georges Biard, CC BY-SA

Pierce Brosnan se rozhodl zpeněžit část svých nemovitostí. Na trh pustil rovnou tu nejdražší, chce za ní 100 milionů dolarů.

Slavný herec a jeho manželka Keely Shaye Brosnan patří mezi dlouholeté obyvatele Malibu. Nyní se ale rozhodli opustit malebný kout přímo na pobřeží.

A pořádně ho zpeněžit. Za rozlehlé sídlo v thajském stylu budou noví majitelé muset zaplatit 100 milionů dolarů (2,3 miliardy korun).

Kousek Asie v Malibu

Pierce Brosnan si v roce 2000 pořídil dvě sousední plážové parcely za 7,35 milionu dolarů (tehdy 284 milionů korun) a spojil je do jedné o rozloze téměř 5000 metrů čtverečních. Původně tady stál ranč z poloviny minulého století. Jenže pak se i s manželkou rozhodli pro něco ve stylu Thajska, které je jejich oblíbenou destinací.

Ranč nechali srovnat se zemí a místo něj vznikla rezidence překypující dřevem a volnými prostory. Manželé ji pojmenovali Orchid House. Od silnice je sídlo odděleno masivní zdí s dřevěnou bránou, která se otevírá do kameny vyloženého nádvoří, kde je prostor pro parkování návštěv. K dispozici je totiž jenom menší garáž, jenž pojme dvě auta.

Samotná nemovitost je tvořená dvěma budovami - vedle hlavní je tady i dvoupodlažní domek pro hosty. Dohromady mají pět ložnic, sedm krbů, respektive ohnišť, a devět koupelen. Ty doplňuje pět menších toalet.

Pierce Brosnan míří na Havaj

Z interiéru nemovitosti je dostupných jenom několik fotografií, zbytek je určen pro případné movité zájemce. Ví se ale, že disponuje plně vybavenou tělocvičnou, lázněmi v japonském stylu, moderní promítací místností a téměř celé druhé patro hlavní budovy zabírá rozlehlá ložnice s dvěma koupelnami, šatníky a dvěma krby.

Důvod, proč se Brosnanovi zbavují sídla, je prostý - plánují se přestěhovat na Havaj, kde Pierce vyrostl. Na severním pobřeží Kauai už vlastní velkolepé sídlo složené z několika vilek s výhledem na nedotčenou pláž.

Na Thajskem inspirované sídlo Pierce Brosnana v Malibu se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články