Close search

Vandrák, který uchvátil sociální sítě. Když nepředvádí módu, žije v dodávce

Instagram Zdroj: Instagram

Philippe LeBlond - sexy model, který se rozhodl užívat si svůj čas plnými doušky. Celý jeho život se mu vejde do jedné dodávky, se kterou poznává nejrůznější divy přírody. Inspirujte se příběhem tohoto stále usměvavého Kanaďana.

Jmenuje se Philippe LeBlond, nedávno oslavil pětatřicítku a pochází z Kanady. I když se živí jako model, na jeho instagramovém profilu zřídkakdy najdete fotky ze zákulisí focení nebo z kampaně. Jakmile netráví čas před fotoaparátem, zabalí si pár věcí a prostě jede pryč. Jeho rošťácký kukuč a vandrácký život uchvátil už půl milionů fanoušků...

Říká si The Van Man

Při pohledu na jeho Instagram si pravděpodobně řeknete: „To bych taky chtěl/a.“ Musí být úžasné se každý den libovolně přemisťovat z místa na místo a poznávat celý svět.

Na svém profilu je Philipp hodně aktivní, najdete tam většinou fotky ze surfování, snowboardingu, turistiky nebo z posilovny. A samozřejmě ani on nezapomíná na osobní život, takže jsou tam i fotky jeho přítelkyně (Karina Elle), která s ním zdolává výšlapy. Jak se říká: "Ve dvou se to lépe táhne."

Závislý na dodávce

Jeho život se změnil, když si koupil dodávku, se kterou se vydal na první cestu a zastavil se u každého národního parku. Zalíbilo se mu to natolik, že se z jednoho výletu stala závislost a teď většinu svého života tráví v domečku na kolečkách. „Byl jsem závislý na svobodě a dodávkovém životě,“ říká.

Nebál se jít do neznáma

Někdy je velice obtížné vystoupit z našeho zaběhnutého života, který funguje. Nechceme nic měnit, protože naše pohodlnost je silnější než vůle. Všichni do jednoho si chceme užívat života, zažívat nové věci, cestovat, radovat se.

Nebojte se a pokuste se některé vaše touhy začít realizovat, časem se z vašeho koníčku může stát práce a můžete inspirovat další lidi. Nic horšího než že to nevyjde, se stát nemůže. I Philippe se musel rozhodnout a vykročit.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA PESTROBAREVNÝ ŽIVOT MUŽE V KARAVANU!

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu