Close search

Paranormální jevy na dovolené? Ubytujte se v hotelech, kde prý straší

Airbnb Zdroj: Airbnb

Pokud plánujete dovolenou a chcete se vyhnout běžnému cestování, můžete se zkusit ubytovat ve strašidelném hotelu. Zájemci o paranormální turistiku mají v dnešní době skutečně bohatý výběr, jelikož domů s temnou minulostí je velké množství. Ze kterých si tedy můžete vybrat?

Pokud nepatříte mezi příznivce klasických dovolených u moře, nebo chcete jednoduše změnu, můžete si na chvíli vyzkoušet, jaké to je žít mezi strašidly. Milovníci temných příběhů a paranormálních jevů mají v dnešní době na výběr z mnoha míst, která se mohou pochlubit vlastními přízraky. O některých se dokonce tvrdí, že patří mezi laskavé duchy, u jiných vám hostitel nejspíš bezpečí nezaručí.

Občanská válka na farmě

Farmářský dům, který se nachází ve městě Gettysburg v americkém státě Pennsylvania, má prý velmi bohatou historii a neobvyklé nájemce. Tento dům totiž zažil americkou občanskou válku, která probíhala v letech 1861-1865. V období po známé bitvě o Gettysburg se dům používal jako nemocnice a samozřejmě tak silné historické události a lidské tragédie na něm nejspíš zanechaly jisté šrámy. Majitel tvrdí, že i když nemá žádné návštěvníky, tak v domě nikdy není sám.

Ruský zámek

Pokud se chystáte vydat na návštěvu Moskvy a nechcete se usídlit v jen tak obyčejném hotelu, zkuste si vybrat menší zámeček, který se nachází blízko této ruské metropole. Místní usedlost, která se také nachází v blízkosti kláštera může svým návštěvníkům nabídnout neobvyklou atrakci. Údajně se tady během každé půlnoci objevuje místní strašidlo.

Holčičí duch v pokoji

Jestli budete mít někdy cestu kolem amerického města New Orleans a budete se chtít setkat s místním strašidlem, tedy jedním z mnohých, ubytujte se v ložnici v domě Parks-Bowman Maison. V tomto pokoji totiž údajně straší přízrak malé dívenky, která se návštěvníkům objevuje ve žlutých šatech. Podle majitelů domu je dívenka stydlivá, takže mnohdy ani nepozdraví, přesto pouhý její výjev bude pro mnohé hrůzný víc než dost.

Děsivá Laura

Skutečně děsivý dům pro opravdové milovníky hororů se nachází ve městě Savannah v americkém státě Georgia. Jeden z místních domů, který tu stojí již od roku 1799 obývá duch ženy Laury, která zde dříve žila přes 50 let. Laura se tam prý stále cítí jako doma, proto mnohdy návštěvníky překvapí tím, že jim začne otevírat okna, nebo zhasínat světla.

Mluvící zdi

Neméně strašidelný dům se nachází v anglickém městě Dunmor, kde se v jedné z ložnic návštěvníci nikdy nedočkají skutečného klidu. Pokoj prý obývají strašidla a jejich přičiněním se ze zdí vždy ozývá nepříjemné mumlání, kterému ale nejde porozumět. Tento zážitek se tedy skutečně zdá být pouze pro opravdu otrlé cestovatele.

PODÍVEJTE SE NA STRAŠIDELNÉ DOMY DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu