Close search

Paola Alberdi: Módní a kosmetická blogerka byla po porodu tři týdny bez svého syna

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Narodila se v San Diegu, ale má i mexické kořeny. Což můžete vidět na jejím vzhledu a slyšet ve videích. Je milovnicí sportu a po studiu univerzity se stala úspěšnou blogerkou webu Blank Itinerary. Perné chvilky si užila, když po porodu nemohla mít tři týdny svého syna u sebe, protože jeho zdraví nebylo v pořádku. Křehká Paola Alberdi úspěšně propojuje pracovní život s rodinným.

Paola začínala jako klasická blogerka, která se zajímala o módu a kosmetiku. Narodila se 22. listopadu 1988 v San Diegu v Kalifornii. Na Instagramu ji sleduje 1,1 milionů lidí.

Studentský život

Než začala budovat svou kariéru ve světě módy a stala se blogerkou, chodila na střední školu. I když se to na první pohled nezdá, byla vášnivou milovnicí sportu. Hrála basketbal, tenis a fotbal. Po střední škole navštěvovala státní univerzitu v San Diegu.

Její zajímavý vzhled je dán tím, že je mexického a amerického původu, takže na některých videích neuslyšíte jen angličtinu.

Čím ovlivňuje svět

Na svém webu, který se nazývá Blank Itinerary najdete inspiraci na všechno možné. Během svého působení v mediálním světě si vybudovala silnou komunitu sledujících. Dočtete se, jak pečovat o pleť, co se momentálně nosí, nebo jaké jsou její oblíbené restaurace v San Diegu.

Spolupracovala se značkami zvučných jmen jako jsou: Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Coach a Nordstrom. V beauty sféře: Givenchy Beauty, Sephora a TRESemmé.

Jako jedna z nejúspěšnějších influencerek světa navštěvuje nejvýznamnější módní přehlídky všech světových návrhářů po celém světě. Můžete ji vidět sedávat na přehlídkách v New Yorku, Paříži, nebo Miláně.

Nenašla zalíbení pouze ve psaní a sdílení fotek na Instagramu. Můžete ji sledovat také na YouTube, kde se dozvíte, co nosí v kabelce, jaké potraviny nakupuje, nebo si projdete její dům, ve kterém žije se svým manželem a synem.

Rodinný život dokáže propojit s kariérou

Lidé často chrání své děti před veřejností. Mají strach dávat jejich fotografie na sociální sítě, ale Paola z toho strach nemá. Když před pár lety otěhotněla, přidala na web rubriku o tom, co si obléci v těhotenství, jaké je mateřství z jejího pohledu a jak zvládá rodinný život.

Na novou životní roli se velice těšila, ani ona si nepřipouštěla, že by se mohlo stát něco špatného. Bohužel komplikace s novorozeným synem se jí nevyhnuly. Malý Enzo nebyl zdravotně zcela v pořádku, takže byl převezen do jiné nemocnice. Na svých sociálních sítích tuto informaci sdílela až později a prosila všechny, aby mu posílali pozitivní vibrace. Podpora od fanoušků byla neuvěřitelná. Po dlouhých a namáhavých třech týdnem v nemocnici si ho Paola mohla odvézt domu a oddychnout si.

"Není slov, která by popsala mé uznání za všechnu lásku, kterou jsme já, Hector a Enzo za poslední týden dostali. Za to jsme navždy vděční," uvedla na svém Instagramu Paola.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE ÚSPĚŠNÉ PAOLY:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu