Close search

Pan nevšímavý nebo žárlivý stalker? Vlastnosti vašeho partnera určuje znamení

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

I když se váš pan božský jeví jako ideální partner, určitě má vlastnosti, o kterých nevíte. Ty ale můžete snadno zjistit podle znamení, ve kterém se narodil. Bude později žárlivý nebo ho váš flirt s okolím nechá chladným?

Beran

Na Berany si dejte pozor, při sebemenším náznaku nevěry udělají scénu klidně i na veřejnosti. Nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Pomůže, když je ubezpečíte o své lásce.

Býk

Býk má rád jistotu a je nejenom žárlivý, ale i majetnický. Případnou nevěru neodpouští. Raněný Býk dokáže vzteky ničit všechno kolem sebe a nikdy nezapomíná.

Blíženci

Blíženci jsou umírněnější a na nevinném společenském flirtování nevidí nic špatného, ale zas to nepřehánějte. Výjimka se samozřejmě vždycky najde.

Rak

Rak si svého partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Podle míry žárlivosti se pozná, jak vás má Rak rád. Čím více na vás žárlí, tím víc miluje. Žárlivé výstupy alespoň nedělá ne veřejnosti, ale nechává si je na doma, kde to ovšem stojí za to.

Lev

Spíš než strach ze ztráty své drahé polovičky, mají Lvi pocit zraněné pýchy a prohry. Jsou až příliš hrdí a žárlení neradi přiznávají. Nestrpí jiné osoby v blízkosti své milované polovičky a odpuštění je pro ponížením.  

Panna

Panny se dokáží dokonale ovládat, a proto nebývají přehnaně žárlivé. Pokud však mají jednoznačné důvody k žárlivosti a vy je nepřesvědčíte o vaší nevinně, vztah s vámi jednoduše ukončí.

Váhy

Váha žárlí, pokud je pro ni partner nesmírně důležitý, děsí ji totiž samota. Bude vás ve společnosti po očku sledovat, a pokud budete věnovat přílišnou pozornost někomu jinému, doma vám to pěkně vytmaví.

Štír

Štíři mají vrozenou velkou podezřívavost, majetnickost a extrémní žárlivost. Od svého partnera vyžadují stoprocentní oddanost a věrnost. Jsou také velice všímaví a zaregistrují byť sebemenší změnu ve vašem chování. Pokud je přemůže žárlivost, vidí rudě a chovají se nepředvídatelně.

Střelec

Střelcům vrozený optimismus nedovolí přílišnou žárlivost. Jsou spíše zdravě ostražití. Žárlivost je jim krajně nepříjemná, neboť sami vyžadují ve vztahu větší volnost.

Kozoroh

Kozorozi vyžadují od partnera věrnost a se nejvíce obávají jeho ztráty. Žárlivost dokážou dokonale skrýt, ale v jejich nitru to vře. Ani dlouho po rozchodu se nedokážou smířit s novým partnerem svého ex.

Vodnář

Vodnáři jsou flegmatici a k žárlivým výstupům se nesnižují. Jediné obavy, které mají, jsou ze samoty a opuštění, ale nahlas o tom nemluví. Začnou spíš potichu monitorovat situaci.

Ryby

Ryby mají sklony k žárlivost. Mývají bujnou fantasii a často se kvůli svým představám trápí. Nejraději by chtěly umět číst partnerovy myšlenky. Při sebemenším pocitu nevěry, vás čeká nezapomenutelný dramatický výstup.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu