Close search

Otravuje vám ex partnerka vašeho muže život? Rady, jak ji konečně odstřihnout

pixabay Zdroj: pixabay

Máte s partnerem idylický vztah, vše šlape, tak jak má, ale bývalá přítelkyně vašeho muže neustále zasahuje do vašeho života, její telefonáty vašemu partnerovi jsou na denním pořádku a vás už to přestává bavit? Máme pro vás tipy, jak jí dát jednou provždy najevo, že vy jste teď číslo jedna.

Bývalá partnerka vašeho přítele si může najít různé záminky, proč se s vaším milým „potřebuje“ znovu vidět. Mohou to být půjčené věci, které chce vrátit nebo společný mazlíček, jehož má nyní v péči váš přítel.

Potřeba navrátit knížku, která čirou náhodou zůstala v její poličce, než jejich vztah skončil, se nabízí jako skvělá záminka pro schůzku. Tomu nejlépe zabráníte tím, že ji půjdete vyzvednout sama. Samozřejmě by o tom váš přítel měl vědět, proto je zde důležitá komunikace.

Jestliže i on vnímá situaci stejně jako vy, máte vyhráno. Bude to váš parťák ve hře a společnými silami můžete vlézavé otrávené jablko od zlé královny zahodit na kompost. Stejně tak se zachovejte i v případě, že bývalka má nezkrotnou touhu vidět jorkšíra, kterého měli společně v péči. Pokud ho chce vyvenčit, místo setkání určete. Jestliže s partnerem máte společnou adresu, rozhodně si ji nepouštějte do bytu.

Sociální sítě dnes nabízejí stalking v nezměrné míře. Označuje se s ním na starých fotkách a píše k nim srdceryvné komentáře? Má ve svém profilu stále nastavené „ve vztahu s Pepa Jelínek“? Komentuje vám fotky dovolené? Sleduje váš nebo jeho Instagram?

Možností, jak vám neustále zatápět má díky tomu mnoho. Nastavte si proto své účty na soukromé, vymažte ji z přátel. Eventuelně si ji zablokujte. Rozhodně nereagujte na její výlevy, snižujete se tak na její úroveň a ke všemu uspokojíte její ego.

Nejdůležitější ale je, abyste o tom se svým milým mluvila. Je to chlap a chlapům nemusí dojít, že vás přítomnost jeho bývalé přítelkyně trápí. Když mu sdělíte své obavy, určitě vám rád pomůže vymyslet plán, jak mít vztah plný těch motýlků a včeliček a škaredý mrak jménem bývalka vymazat z předpovědi nadobro. Protože když se dva lidé mají rádi, tak si přece pomáhají, že?

 

Nejčtenější články